Osztálynévsorok

A diákok felsorolása...

12. évfolyam

12.A humán osztály
osztályfőnök: Csáki Tibor
   
1 Ádám Anna
2 Baranyi Abigél
3 Baross Anna
4 Belényesy Zsófia
5 Benczúr Dzsesszika
6 Benkovics Balázs
7 Détári Ákos
8 Farkas Gergő Adrián
9 Ferenczi Virág
10 Fodor Kitti
11 Földházi Tamás
12 Garaczi Gergely
13 Hádinger Dávid
14 Kilián Lilla
15 Kirner Berill Beáta
16 Kiss Benedek
17 Kiss Gréta
18 Kovács Fanni Mercédesz
19 Kozma Brigitta
20 Leviczky Luca Kata
21 Lisku Róbert
22 Machács Brigitta
23 Márton Nikolett
24 Mészáros Adrienn
25 Mészáros Virág
26 Molnár Gábor
27 Mozsárik Laura
28 Nagy Annabella
29 Sándor Péter
30 Szolnoky Tamás Jenő
31 Tompa Dávid Ferenc
32 Tóth Márton
33 Tóth Zsófia
34 Törteli Petra

 

12.B reál osztály
osztályfőnök: Reiter István
   
1 Bagdán Balázs
2 Bene Gergő
3 Bernáth Lili
4 Bodnár Balázs György
5 Borda Adrián
6 Csókás Botond
7 Csontos Fanni Panna
8 Daróczi Balázs
9 Deák Anna
10 Deli Dóra Szilvia
11 Dobi Beáa
12 Farkas Máté
13 Füle Kata
14 Hajagos Henrik Gergő
15 Hódi Balázs Dániel
16 Jávorka András
17 Józsa Gábor Márk
18 Karsai Áron
19 Korondi Gábor
20 Kovács Áron Gábor
21 Kovács Marcell
22 Kővágó Karina
23 Makai Levente
24 Martina Péter
25 Nagy Marcell Endre
26 Pozsár Adrienn
27 Sebe Anna Eszter
28 Szamosi Blanka
29 Szujó Orsolya
30 Váczi Ottó
31 Weinhardt-Kovács Ádám

 

12.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Dezsőfi Beatrix
     
1 Balogh Petra német
2 Csősz Alexandra kt
3 Domokos Henriett német
4 Erki Liliána német
5 Fehér Koppány László német
6 Ferkó Richárd kt
7 Ficsór Eszter kt
8 Jakus Luca kt
9 K Szabó Márta Inez kt
10 Kákonyi Enikő német
11 Kéri Fanni német
12 Kis Csaba kt
13 Kovács Viktória kt
14 Krivik Iván Gábor német
15 Kurucz Boglárka kt
16 Lakatos Lili Veronika kt
17 Lipóth Anna kt
18 Lőrincz Alexandra kt
19 Magyar Angéla kt
20 Nyúl Panna kt
21 Oláh Viktória Anna kt
22 Pácsa Laura német
23 Raffai Lili kt
24 Sinka Nóra német
25 Somogyi Izabella német
26 Strung Laura német
27 Szabadi Dávid Márk német
28 Szabó Ágnes német
29 Szeleczki István német
30 Szűcs Ada Csenge német
31 Tóth Patrik német
32 Zsikla Nikolett német
 
 
12.D emelt szintű biológia és emelt szintű matematika tagozat
osztályfőnök: Földváriné Csuti Orsolya
     
1 Balogh Benedek Zoltán matematika
2 Baranyó Patrik biológia
3 Csányi Mihály matematika
4 Farkas Gaszton Soma biológia
5 Győri Barbara biológia
6 Halasi Balázs matematika
7 Hankóczi Zsófia biológia
8 Herczeg Vivien biológia
9 Homoki Zsuzsanna Zsófia biológia
10 Katona Erzsébet matematika
11 Kiss Nikolett biológia
12 Kökény Petra matematika
13 Lehoczky Kinga Ágota biológia
14 Malecz Gergő biológia
15 Mikulás Zsófia Blanka matematika
16 Modok Bálint Imre biológia
17 Molnár Kinga biológia
18 Orgoványi Kevin matematika
19 Petrezselyem Péter biológia
20 Petrincza Krisztina biológia
21 Reibl Fanni biológia
22 Rékasy Zoltán matematika
23 Sallai Nikolett biológia
24 Schwasta Evelin biológia
25 Seres Ákos matematika
26 Sörös Péter Dániel matematika
27 Szabó Lilla Zsuzsánna biológia
28 Szabó Sándor matematika
29 Szalai Krisztofer matematika
30 Terebesi Dominika Krisztina biológia
31 Tóth Anikó matematika
32 Végh Ákos matematika
33 Vlaszov Artúr matematika
34 Zsikla Tamás matematika
     
     



11. évfolyam

11.A humán osztály
osztályfőnök: Albert Csilla
   
1 Almási Mirkó
2 Bán Lilianna
3 Bartus Bertalan
4 Berta Barnabás
5 Brem Lilien
6 Csányi Blanka Róza
7 Csontos Gertúd Orsolya
8 Danka Petra
9 Farkas Péter
10 Fekete András
11 Finta Réka
12 Fodor Adrienn
13 Harnos Botond
14 Hegedűs Attila
15 Holka Jázmin
16 Horváth Gergő Zsombor
17 Jászebrényi Anna
18 K. Szabó Flóra
19 Kasztel Balázs
20 Kiss Noémi
21 Kollár Petra Hajnalka
22 Kósa Lotti
23 Kosztelny Hanna Kata
24 Kulcsár Bálint
25 Lovas Gábor Attila
26 Mag Zsófia
27 Magó Brúnó Gergő
28 Major Lilla
29 Nagy Gergő Ádám
30 Pánczél Kamilla Réka
31 Pap-Szekeres Málna Hanna
32 Pinke Natália
33 Sárkány Balázs
34 Simon Gréta Lilla
35 Vedres Balázs Dániel

 

11.B reál osztály
osztályfőnök: Szabó László
   
1 Agárdi Antal
2 Baranyi Lili
3 Besze Boglárka
4 Biró Szilárd
5 Boda Milán
6 Bucskó Ernő
7 Cseh Kristóf Dávid
8 Egervölgyi Tamás
9 Fekete Dezső Domokos
10 Garamvölgyi István Attila
11 Gyurkó Márton Sándor
12 Hegedűs Dániel
13 Hudák János
14 Juhász Dániel
15 Kákonyi Ákos Richárd
16 Kele Zsombor István
17 Kiss Péter
18 Kohlrusz Péter
19 Koncsik Laura Petra
20 Kovács Bendegúz
21 Kozák Zsombor
22 Máté Marcell
23 Medgyesi Gyöngyi
24 Molnár Szabolcs
25 Pajor Jenő
26 Palásti Péter
27 Rácz Emese Dorka
28 Sándor Balázs
29 Schultz Viktória
30 Sebe András László
31 Szűcs Vince
32 Tabajdi Máté
33 Takács Gyula Donát
34 Török Donát
35 Turcsányi Rita Alexandra
36 Vincze Dávid
37 Vitorino-Esparteiro Marcell

 

11.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Dr. Chandlerné Rozinka Stefánia
     
1 Bihal Fanni kt
2 Biliczki Gréta Lilla német
3 Bossányi Milán Márk kt
4 Bottlik Zsuzsanna kt
5 Faragó Nóra német
6 Farkas Hanna német
7 Győrfi Martin Gyula német
8 Hajdú Bálint német
9 Halla Luca kt
10 Határ Viktória kt
11 Hegedűs Anna kt
12 Hegyi Fanni német
13 Hódi Bernadett Diána német
14 Horváth Máté kt
15 Juhász Dóra német
16 Kancsár Emese Kitti kt
17 Kelemen Kira Léna kt
18 Keresztes Zsombor német
19 Kovács Adrián német
20 Odrobina Lilla kt
21 Olajos Levente Bence német
22 Pál Szabina német
23 Ráduly Adél kt
24 Saláta Márton László kt
25 Steiner Ferenc kt
26 Szabó Botond német
27 Szakál Luca kt
28 Tóth Levente német
29 Unghváry Mátyás kt
 
 
11.D emelt szintű biológia, kémia és emelt szintű matematika, fizika tagozat
osztályfőnök: Tóth Zsolt
     
1 Albert Viktória biológia
2 Apagyi Dávid matematika
3 Bartucz Bianka matematika
4 Borsos Balázs biológia
5 Csányi Gábor matematika
6 Dér Martin biológia
7 Faragó Zsombor biológia
8 Fehér Annamária matematika
9 Fehér Kata Sára biológia
10 Gombkötő Gábor matematika
11 Grosschmid Gergely Ármin biológia
12 Harkai Sarolta biológia
13 Huszka Bendegúz Gergely matematika
14 Járfás Ottilia Krisztina biológia
15 Kara Zsombor matematika
16 Kirschner Bernadett matematika
17 Kisjuhász Anna biológia
18 Kontra Anna Viktória matematika
19 Kovács Anna matematika
20 Magó Szabolcs Zoltán biológia
21 Meskó Réka biológia
22 Mészáros Anikó biológia
23 Miszler Levente matematika
24 Monori János Bence matematika
25 Német Fanni matematika
26 Nyíri Mónika biológia
27 Nyitrai Regina biológia
28 Ottó Dorina matematika
29 Papp Martin matematika
30 Pataky Noémi biológia
31 Rácz Anna biológia
32 Szabó Ákos Soma biológia
33 Szilágyi Anna matematika
34 Tasi Rita Irén biológia
     
     
11.E osztály
osztályfőnök: Bárány Hedvig
   
1 Csernus László
2 Csontos Tamás
3 Divald Tamás
4 Farkas Enikő Viktória
5 Farkas Tímea
6 Gáspár Anett
7 Królik Krisztina Andrea
8 Pap Károly
9 Söre Krisztina
10 Szabó Dorina
11 Szabó Judit
12 Szabó Petra
13 Szőke Gréta
14 Varga Emese
15 Vizi Renátó György



10. évfolyam

10.A humán osztály
osztályfőnök: Hegedüs Marietta
   
1 Csik Bianka Sarolta
2 Csikai Bálint
3 Dunai Dominik Sándor
4 Gábris Levente
5 Gál Viktória
6 Gáspár Balázs
7 Gyurkó Tamara
8 Hajkó Ábel
9 Hernek Szabina Kitti
10 Huszár Vanda
11 Keresztes Szonja Éva
12 Kiss Virág
13 Kovács Márk
14 Lantos Rebeka Eszter
15 Lovas Laura
16 Magó Dorina Virág
17 Mészáros Dániel
18 Mikulás Dominika
19 Nagyhegyesi Eszter
20 Nyakó László Benedek
21 Ollé Dávid
22 Ónodi Attila
23 Rákóczi János
24 Rózsa Krisztina
25 Somogyi Kitti
26 Szabó Hanna Kitti
27 Szakál Boldizsár Máté
28 Szatmári Dávid
29 Szebellédi Anna
30 Tasi Rebeka
31 Ugi-Rácz Nikolett
32 Urbán Lilien Zoé
33 Vári Márton
34 Verdon Márton
35 Zoboki Karina

 

10.B reál osztály
osztályfőnök: Ragó Anikó
   
1 Ádám Judit Andrea
2 Bak Ádám
3 Biczók Sára
4 Bimbó Tamás
5 Boros Enikő
6 Böröczky Balázs
7 Buday Bendegúz
8 Danku Viktor Gergő
9 Deme Kamilla
10 Dragiev Alexander Stoyanov
11 Fekete Rebeka
12 Filó Zsombor
13 Francia Zalán
14 Frank Orsolya
15 Golyha Csaba
16 Hegedűs János Róbert
17 Herczeg-Kis Bálint
18 Ignácz Réka
19 Kapás Máté
20 Kiss Réka
21 Kósa Gábor
22 Kovács Balázs
23 Lázár Donát Barnabás
24 Magyar Emese
25 Mészáros Márton
26 Móczó Adél
27 Mot Alexandra Szonja
28 Nagy Csanád János
29 Nyerges Áron
30 Peczelák Zsolt Bendegúz
31 Sinkó Dániel
32 Szabó Patrícia
33 Técsi Bálint
34 Tóth Lili Anna
35 Varga Vivien

 

10.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német osztály
osztályfőnök: Faragóné Tóth Andrea
     
1 Balog Mirella kt
2 Berki Zoé német
3 Borbély Bence Tibor kt
4 Bozó Nataniel Noel német
5 Bozsonyi Bonnie német
6 Czégány Imola kt
7 Cseh Kamilla német
8 Dudás Marcell német
9 Faragó Violetta kt
10 Forgó Zsanett német
11 Keresztes Zsombor német
12 Kertész Eszter kt
13 Koller Hanna kt
14 Losoncz Tamás kt
15 Mintál Amina német
16 Molnár Ádám Tibor kt
17 Nagy Zorka Johanna kt
18 Obbágy Márton kt
19 Rácz Réka német
20 Szabó Máté német
21 Szirmai Valéria Róza kt
22 Szloszjár Anna Villő kt
23 Tóth Szabolcs kt
24 Varga Viktória német
25 Vikartóczky Petra kt
 
 
10.D emelt szintű biológia, emelt szintű matematika osztály
osztályfőnök: Nádháziné Borbola Éva
     
1 Almási Gergő biológia
2 Antal Marcell matematika
3 Banó-Szabó Dorina biológia
4 Beóka Trinity Alexandra biológia
5 Bodor Iván József biológia
6 Deák Levente Gábor biológia
7 Fekete Zsuzsanna Viktória biológia
8 Hegedűs Dániel matematika
9 Horváth Ádám biológia
10 Horváth Virág Andrea matematika
11 Kelemen Anna Brigitta matematika
12 Kertész Olivér Gábor matematika
13 Kovács Áron Zoltán biológia
14 Kovács Liliána Éva biológia
15 Lőrincz Zsófia biológia
16 Makk Péter matematika
17 Molnár Jázmin biológia
18 Naszódy Gréta matematika
19 Osztényi József matematika
20 Somogyi Levente matematika
21 Szebellédi Olivér biológia
22 Szöllősi Anna matematika
23 Takács Lili Jusztina biológia
24 Tokodi Zita Evelin biológia
25 Tóth Dénes Tamás matematika
26 Tolvaj Tamás matematika
27 Varga András biológia
28 Vincze Dorina biológia
29 Weinhardt-Kovács Barna matematika
     
     
10.E osztály
osztályfőnök: Takács István
   
1 Cseh Klaudia
2 Csonka Luca
3 Farkas Róza
4 Farkas Teofil
5 Harsányi Dalma
6 Hoffmann Vivien
7 Jáger Gréta Renáta
8 Papp Anikó
9 Patay Viktória
10 Samu Dorina Xénia
11 Tóth Miklós Dániel
12 Tóth Rebeka
13 Warga Luca



9. évfolyam

9.A humán osztály
osztályfőnök: Détáriné Szabó Anikó
   
1 Bak Laura Anna
2 Batta Dorka Vera
3 Béla Vanda
4 Bényei Anna Dorina
5 Czetka Emese Zsófia
6 Csontos Bianka
7 Csőke Réka
8 Dénes Lili Gréta
9 Dezsőfi András
10 Faragó Dóra
11 Gáspár Petra
12 Gulyás Nándor
13 Gyapjas Zsombor
14 Karasz András Ernő
15 Kele Csenge
16 Kiss Virág
17 Kósa Kamilla Judit
18 Kovács Zita
19 Kurucz Zalán
20 Leviczky Flóra Mónika
21 Magos Anna
22 Magyari Gergely
23 Magyari Máté
24 Makra Gergely Bendegúz
25 Nagy Miksa Ottó
26 Nemes Dorka
27 Németh Zsófia
28 Nyári Ábris
29 Nyúl Dániel
30 Pintér Patrik
31 Rákóczi Laura
32 Sáfrány Panna Eszter
33 Szalai Balázs József
34 Szilágyi Edina Réka
35 Szita János Levente
36 Tasi Luca

 

9.B reál osztály
osztályfőnök: Tóthné Pintér Kinga
   
1 Bálind Fanni
2 Baltás Ádám Attila
3 Bene Norman
4 Boller Zsófia
5 Boros Sára
6 Csupor Ákos
7 Dénes Máté Pál
8 Geiger Dávid
9 Gulyás Gréta
10 Gulyás Tibor
11 Györkis Balázs
12 Jerémiás Judit
13 Juhász Réka
14 Karsai Zalán
15 Kiss Barnabás
16 Kiss Bertalan
17 Kurdi Zsombor
18 Magyari Mikes
19 Major Barbara
20 Makra Mandula Réka
21 Mészáros Ágoston
22 Oláh Hanna Rezeda
23 Ónodi Csenge
24 Pánczél Ármin Huba
25 Pavlovics Petra
26 Pozsár Dávid
27 Pribék Krisztina
28 Schultz Benjámin
29 Szabadkai Attila
30 Szabó Ádám
31 Szénás Zsombor
32 Tóth Ambrus
33 Tóth Nóra
34 Váradi Dorottya
35 Vízhányó Lili

 

9. E osztály
osztályfőnök: Frisnicz Irén
 
1 Bálint Ágnes
2 Benkő Krisztián
3 Benyó Attila
4 Dudás Mónika Erzsébet
5 Hegedüs Dominik
6 Komjáti Klaudia Gyöngyi
7 Kovács Mária
8 Molnár Milán
9 Pfendler Emese
10 Spannenberger Emese
11 Surján Miklós
12 Sutus Lóránt
13 Szaporán Barbara
14 Szimilkó Alex Tibor
15 Turuc Árpád



8. évfolyam

8.A hat évfolyamos humán osztály
osztályfőnök: Sándorné Kormos Edit
   
1 Ámán Gréta
2 Apró Mária
3 Bábel Virág
4 Bagaméri Orsolya
5 Balla Levente
6 Bánkuti Henrietta
7 Benák Martin
8 Berta Hanna Zita
9 Daczi Anna
10 Dancsó Donát
11 Domján Laura Zoé
12 Forgó Anna
13 Gajdos Máté
14 Hajkó András
15 Horváth Jázmin
16 Jakab-Tóth Kornélia Tirza
17 Juhász Luca
18 Kasztel Petra
19 Kiss Donát
20 Kiss Levente
21 Klucsik Eszter
22 Kovács Bálint
23 Kovács Krisztián
24 Krisztián Gergő
25 Mészáros Levente
26 Molnár Szabolcs
27 Salamon András
28 Szabó Dorottya
29 Szakál András Márk
30 Szemerey Szinta
31 Szilágyi Adrienn Ilona
32 Szőnyi Nándor
33 Tóth Dalma
34 Vári Máté Domokos

 

8.B hat évfolyamos reál osztály
osztályfőnök: Szalai Péter
   
1 Bak Angelika Hédi
2 Beóka Brandon Dávid
3 Berki Péter
4 Biczók Petra
5 Bódi Levente
6 Darányi Dorottya Anna
7 Dénes Barnabás
8 Harnos Zétény
9 Hegedűs Tamás
10 Jászberényi Balázs
11 Kaldenekker Dávid István
12 Kanizsai Benedek
13 Kollár Ádám
14 Kósa Péter
15 Kovács János
16 Kovács Kinga Judit
17 Lipóczi Levente László
18 Madi Tibor
19 Major Ádám
20 Marozsi Lenke Sára
21 Nagyhegyesi Luca
22 Pethő Dorottya
23 Pistár Zoltán
24 Rácz Péter Dániel
25 Sándor Enikő
26 Simon Alex
27 Székedi Zsombor
28 Takács Gergő
29 Tormási Kristóf
30 Tóth Fruzsina
31 Török Máté
32 Vinkler Réka
33 Wórum Soma
34 Zakály Péter

 

Korábbi évek végzős diákjai

2017/18-as végzős évfolyam

12.A humán osztály
osztályfőnök: Vincze Annamária
 
1 Bán Orsolya Hanna
2 Berta Olivér
3 Budai József
4 Csákó Dóra
5 Drozdik Anna Luca
6 Faragó Gabriella Hajnalka
7 Fekete Dóra
8 Geiger Nikolett
9 Gera László
10 Gerhák Bence
11 Gyurkó Csenge
12 Homoki Réka
13 Honkó Diána
14 Horváth Hanna
15 Horváth Kitti
16 Juhász Virág
17 Kara Zsuzsanna
18 Kasztel Réka
19 Kertli Zsombor Zsolt
20 Kovács Gábor
21 Küzmös Laura
22 Marozsi Szimonetta Mónika
23 Mészöly Lilla
24 Nagy Daniella
25 Oláh Adél Noémi
26 Prikk Dóra
27 Prohászka Renáta
28 Simon Balázs Ákos
29 Tekes Mátyás
30 Vizhányó Noémi
31 Wolford Ildikó
   
 
 
12.B reál osztály
osztályfőnök: Halász Gergely
 
1 Almási Lili
2 Ambrus Csenge
3 Bakai Zsolt
4 Balázs Lívia
5 Boller Dániel
6 Dobák Dávid
7 Faragó Frigyes
8 Gombos Réka
9 Gulyás Máté Gábor
10 Hakk Bence Béla
11 Hedrich Ádám
12 Hojsza Boglárka
13 Kamenár Gyöngyvér
14 Kósa Zoltán
15 Kovács Ákos
16 Kovács Martin
17 Mandula Péter
18 Mikulás Vivien
19 Miskolczi Péter
20 Molnár Levente
21 Nagy Virág
22 Nyári Kristóf
23 Oláh Tamás
24 Pancza Imre Bence
25 Pottondi Csaba Tamás
26 Sajtos Idre Márkó
27 Szabó Kata Klára
28 Szabó Laura
29 Szalai Katalin
30 Szőke Ildikó
31 Váradi Tamás
32 Varga Lívia
33 Zónai Szófia
   
   
 
 
12.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Karagics Mátyás
     
1 Andrási Brigitta német
2 Bódog Balázs kt
3 Csernus András német
4 Eszes Judit német
5 Fricska Zoárd kt
6 Fromwald Emese német
7 Görög Vivien kt
8 Ispánovity Krisztina kt
9 Izsó Barnabás kt
10 Jávorka Adél német
11 Kele Rea Dorina kt
12 Kókai-Szabó Anna német
13 Kovács Gergő kt
14 Laczi Vivien német
15 Major Dávid Csaba kt
16 Mészáros Blanka kt
17 Molnár András német
18 Nagy Ivett német
19 Nemcsok Mónika Mária kt
20 Szabó Ágnes német
21 Szabó Andor német
22 Szőke Réka kt
23 Tasi Blanka német
24 Thom Kinga kt
25 Tóbiás Anna kt
26 Úri-Kovács Nikoletta német
 
 
12.D emelt szintű biológia és emelt szintű matematika tagozat
osztályfőnök: Nagyné Viszmeg Edit
     
1 Bundi Viktória biológia
2 Cserényi Vanda biológia
3 Csík Bence Sándor matematika
4 Dabi Marcell József matematika
5 Erdei Bálint biológia
6 Fekete Ákos Zsolt matematika
7 Halupa Eszter biológia
8 Horváth Ádám biológia
9 Illés Zita biológia
10 Jaksa Milán biológia
11 Juhász Péter biológia
12 Kálvin Tamás Endre matematika
13 Kanti Anna matematika
14 Kollár Marianna biológia
15 Kurucz Tamás matematika
16 Maczkó Lilla biológia
17 Major Kitti Judit biológia
18 Molnár Dániel matematika
19 Molnár Petra matematika
20 Nemes András Botond matematika
21 Perszki Péter matematika
22 Putnoki Ferenc matematika
23 Rideg Viktor matematika
24 Szabó Vivien biológia
25 Szécsi Adél Lilla matematika
26 Talmácsi Letícia biológia
27 Tarjányi Liza biológia
28 Temesvári Márton biológia
29 Thom Flóra biológia
30 Víg Dorina biológia
     
     
12.E osztály
osztályfőnök: Csordás-Nagy Sára
     
1 Balog Ádám Márk
2 Benkő Fruzsina
3 Ferenczi Zsófi
4 Járvás Dániel
5 Jónás Léna
6 Koprivanacz Péter
7 Mácsai Dóra
8 Papp Dávid
9 Schusztek Márk István
10 Szőke Helga
11 Szöllősi Natália
12 Teknyős Vivien
13 Warga Emese Napsugár



2016/17-es végzős évfolyam

12.A humán osztály
osztályfőnök: Dr. Szablics Bálintné
   
1 Almási Dávid
2 Andrási Gyula
3 Bárány Bence
4 Berényi Eszter
5 Bodó Gabriella
6 Csapó Orsolya
7 Erdélyi Gábor
8 Hauch Erika
9 Hernek Dorina
10 Hojsza István
11 Horváth Zsuzsanna Ildikó
12 Hős Szabina
13 Józsa Ágoston
14 Juhász Karolina
15 Koncsik Loretta Fanni
16 Kovács Fanni
17 Madácsi Csenge Anna
18 Merena Krisztina Petra
19 Mészáros Janka
20 Mihócza Luca
21 Mócza Bence
22 Nagy Beatrix Bianka
23 Nagy Zsófia
24 Patyi Regina
25 Rózsa Alexandra
26 Sáfár Adél
27 Svorenj Szilárd
28 Szigeti-Lőrincz Laura
29 Szilágyi Zsófia
30 Szokolyai Dóra
31 Telek Szilvia
32 Varga-Tóth Vanessza
33 Zala Vivien
 
 
12.B reál osztály
osztályfőnök: Sáróné Jéga Szabó Irén
   
1 Babay Imola
2 Czinege Kornél
3 Dékány Donát
4 Ditzendy Arisztid Károly
5 Farkas Noel Olivér
6 Farkas Réka
7 Jánosi Martin
8 Kirják Bence
9 Kis Lilla
10 Kiss András
11 Kiss Levente
12 Kovács Máté
13 Kozák Ádám
14 Kun Bendegúz
15 Kustár Tamás
16 Molnár Léda
17 Nagy András
18 Ónodi Norbert
19 Purgel Tamás
20 Rados Balázs
21 Rideg Dániel
22 Rumpler Máté
23 Szabó Szergiusz
24 Szalontai Máté
25 Szél Kiara
26 Vachter Ákos
27 Vajda Szabolcs
 
 
12.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Csűri Regina
   
1 Bakró-Nagy Luca kt
2 Bátori Beatrix német
3 Beálló Vera német
4 Bundi Ildikó kt
5 Csík Marcell kt
6 Drégely Dalma német
7 Dudás Kinga német
8 Gyenes Márió Viktor német
9 Horváth Réka kt
10 Kelemen Krisztin német
11 Kócsó Barbara Tünde kt
12 Lázár Fanni Glória kt
13 Mashaei Lili kt
14 Máté Zora kt
15 Minkó Roland kt
16 Molnár Alexandra kt
17 Nemcsényi Bence Zsolt német
18 Petényi Beáta kt
19 Polgár Tifani Viktória német
20 Réczicza Noémi kt
21 Sutus Beatrix kt
22 Szeremley Anna Sára német
23 Szőke-Tóth Berill német
24 Török Bálint német
25 Virányi Hanna Zita német
 
12.D emelt szintű biológia és általános tantervű tagozat
osztályfőnök: Kovácsné Szipán Andrea
   
1 Ács Kristóf általános
2 Bencsik Barnabás biológia
3 Berecz Judit biológia
4 Borsodi István Gellért általános
5 Böjthe Alexandra általános
6 Füzesi Zoltán általános
7 Györkis Gréta általános
8 Halmavánszki Kinga általános
9 Hegedűs Evelin általános
10 Hornyák Vendel általános
11 Hrucsár Dzsenifer általános
12 Kanti Dorottya általános
13 Kiss Laura biológia
14 Kocsis Boglárka biológia
15 Komáromi Gábor biológia
16 Kovács Vanda általános
17 Kökény Nóra általános
18 Lukács Krisztián általános
19 Malecz Győző biológia
20 Matuz Milán biológia
21 Mészáros Péter Márk általános
22 Miklós Attila Merse általános
23 Mócza Mariann Anikó általános
24 Murár Szabina biológia
25 Palotai Annamária általános
26 Radics Benjámin biológia
27 Ragó Ramóna általános
28 Seres Petra általános
29 Szabó Renáta biológia
30 Szeberényi Anna általános
31 Takács Eszter általános
32 Vozár Viktor általános
33 Zatykó Anna Letícia általános
34 Zubornyák Emese Zita általános
 
12.E osztály
osztályfőnök: Frisnicz Irén
   
1 Ács Fanni
2 Balogh Diána
3 Busa Klementina Letícia
4 Elekes Mariann
5 Farkas Fanni
6 Farkas Vanda
7 Gáspár Gabriella
8 Holló Klaudia
9 Józsa Adrienn
10 Kocsis Nikolett
11 Konfár Dóra
12 Kovács Adrienn
13 Latki Enikő
14 Rostás Tibor
15 Rüff Anikó
16 Simon Péter Dávid
17 Szekeres János
18 Tigyi Csilla Viktória
19 Török Bálint
20 Újvári Fanni Dorina
21 Zsifkó Tamás
22 Zsigó Zsanett



2015/16-os végzős évfolyam

12.A humán osztály
osztályfőnök: Détáriné Szabó Anikó
   
   
1 Árgyelán Hanna
2 Bacsa Kamilla
3 Barabás Dániel
4 Berényi Mirjam
5 Csengery Attila Alex
6 Csernus Anna
7 Csordás Nagy Mátyás
8 Del-Fabró Dorka
9 Farkas Lili
10 Fazekas Dávid
11 Fehér Bálint
12 Haincz Elza Ditta
13 Horváth Dániel
14 Hőbör Bence
15 Józsa Bálint
16 Kirják Gyárfás
17 Kiss Viktória
18 Kriskó János
19 Kurucz Vivien
20 Leviczky Lili
21 Nagy Zsófia
22 Németh Bettina
23 Orosz Petra
24 Papp Zsófia
25 Posztós Laura
26 Sárga Ákos
27 Szabó Anett
28 Szappanos Janka
29 Treiber Marcell
30 Valter Lili
31 Varga Lilla
32 Zagyi Fruzsina
 
 
12.B reál osztály
osztályfőnök: Tóth Zsolt
   
1 Bácsi Kinga
2 Bognár Dorottya
3 Déri Péter
4 Farkas Armand
5 Farkas Brigitta
6 Gaál Bence
7 Gáspár Dániel
8 Görög Edina
9 Győri Domonkos
10 Hajagos Erika Csenge
11 Hegedűs Fanni
12 Horváth Krisztián
13 Józsa Gergő
14 Kamenár Dávid
15 Kiss Gréta
16 Kiss Lúcia Beatrix
17 Kovács Ferenc Tamás
18 Kuti Alexandra
19 Laczkó Dóra Roberta
20 Lénárt Bence
21 Molnár Kinga
22 Németh Kinga
23 Nyúl Endre
24 Pálmai Norman
25 Pócsi Bence
26 Rádi Orsolya
27 Remecz Anna
28 Remecz Lilla
29 Simon Rebeka
30 Szipli Szabolcs
31 Tegez Balázs
32 Tóth Judit
33 Tóthpál Martin
34 Zsíros Laura
 
 
12.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Nagy Andrea
     
1 Cseh Kata németes
2 Farkas Virginia kt
3 Gajdics Janka kt
4 Gál Dávid Attila kt
5 Győrfi Tamás németes
6 Hajagos Tóth Ákos németes
7 Kollár Lili Dorottya kt
8 Köblös Krisztián németes
9 Martina Dániel németes
10 Nagy Bence kt
11 Obornyák Georgina németes
12 Odrobina Éva németes
13 Orovecz Árpád kt
14 Palágyi Nikoletta Éva kt
15 Pásztor Tamás kt
16 Patus Bernadett Ildikó kt
17 Rakiás Anita németes
18 Szabó Gábor kt
19 Szabó Tünde Anna kt
20 Szórát Adél Katalin németes
21 Takács Eszter kt
22 Takács Vivien kt
23 Tarkó Gábor kt
24 Vágó Georgina kt
25 Zsolnai Boglárka kt
 
 
12.D emelt szintű biológia és általános tantervű tagozat
osztályfőnök: Kissné Földy Katalin
     
1 Ádám Márk ált. tant.
2 Bakró Dóra biológia
3 Bognár József biológia
4 Csendes Nóra ált. tant.
5 Faragó Sándor biológia
6 Fazekas Cintia biológia
7 Gyöngyösi Kreszcencia Adél biológia
8 Hajagos Luca ált. tant.
9 Hajagos-Bali Dóra ált. tant.
10 Horváth Dávid Ádám biológia
11 Kilián Csenge ált. tant.
12 Kiss Bianka biológia
13 Kovács Nándor ált. tant.
14 Lingurár Klaudia Noémi ált. tant.
15 Molnár Barbara ált. tant.
16 Molnár Gergely biológia
17 Nagy Dominika biológia
18 Orgoványi Noé ált. tant.
19 Persóczki Blanka ált. tant.
20 Petró Ildikó biológia
21 Repka Éva Katalin biológia
22 Révész Edit ált. tant.
23 Sebők Fanni ált. tant.
24 Sréter Annamária biológia
25 Szabó Ágota biológia
26 Szabó Réka biológia
27 Szekeres Andor ált. tant.
28 Tóth Patrik biológia
29 Tóth Vivien Magdolna ált. tant.
30 Váczi Vivien ált. tant.
31 Varga Brenda biológia
     
     
13.E osztály
osztályfőnök: Gyovai Sándor
   
1 Balogh Nikolett
2 Berei Tamás
3 Csehi Máté
4 Csoba Gábor
5 Dunai Kitti
6 Herceg Bianka
7 Hodován Szabolcs
8 Horváth Tünde
9 Karlovitz Lionel
10 Kovács Lajos
11 Lizák Cintia
12 Magyar Botond
13 Nagy Péter
14 Nagy Renáta
15 Pöszmet Klára
16 Szabó Regina
17 Szappanos István
18 Szíjjártó Emőke
19 Vaszil Lajos
20 Vörös Nikolett






2014/15-ös végzős évfolyam

2
12. A 6 évfolyamos humán
osztályfőnök: Tóthné Pintér Kinga
   
1. Almási Fanni
2. Balázs Lilla
3. Beóka Balázs
4. Boller Balázs
5. Budai Ákos
6. Détári András
7. Dobány Péter
8. Dobozy Csilla Annamária
9. Dudás Dániel
10. Farkas Viktória
11. Géró Regina
12. Heim Lehel
13. Hornok Máté
14. Hortobágyi Krisztina
15. Kanyó Dávid
16. Karasz Lili Anna
17. Kiss Boglárka
18. Kiss Mátyás
19. Kiss-Tóth Anna
20. Lakó Richárd
21. Lehoczky Kristóf
22. Marozsi Gábor Bence
23. Máté Tekla
24. Nemetz Norbert Gyula
25. Papp Zsófia
26. Pásztor Máté
27. Pintér Anita
28. Simon Gábor
29. Sipos Nikolett
30. Szabó Levente Lajos
31. Szalai Péter
32. Szappanos Janka
33. Tóth Áron
34. Zala Noémi
35. Zsótér Ádám

   
12. B 6 évfolyamos reál
osztályfőnök: Nádháziné Borbola Éva
   
1. B. Tóth Orsolya
2. Bakos Márk
3. Báldy Zsolt
4. Balog Beáta Adél
5. Budai Bálint
6. De Jonge Gábor
7. Fehér Gábor Ádám
8. Furkó Tamás
9. Gombos Dávid
10. Grecs Gergő
11. Gyenge Regina
12. Hriagyel Bence Balázs
13. Janovák Luca
14. Jaskó Ágota
15. Juhász Viktor Levente
16. Kádár Máté
17. Kapás Ádám
18. Kiss Nóra
19. Kovács Anikó Brigitta
20. Kovács Boglárka
21. Kovács Emese
22. László Alexandra Gabriella
23. Lukács Máté
24. Móra Róbert
25. Nagy Szabolcs
26. Szabó Péter
27. Takács Dániel Zsolt
28. Tóth Ádám Imre
29. Tóth Balázs Zoltán
30. Tóth Enikő Sára
31. Tóth Lilla Patrícia
32. Varga Annamária
33. Varga Roland
34. Zsíros Menyhért Gábor

   
12. C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német
osztályfőnök: Bárányné Nagy Erika
   
1. Antal Zsombor kt
2. Bíró Levente Sándor német
3. Bőszén Adrienn kt
4. Bőtös Bettina Barbara kt
5. Bujdosó Gréta kt
6. Bús Mirjam kt
7. Danicska Tamás kt
8. Diós Eszter német
9. Emődi Enikő Hédi német
10. Farkas Ágnes német
11. Farkas Dávid német
12. Fodor Viktória kt
13. Gárgyán Attila kt
14. Horváth Zsófia kt
15. Juhász Blanka német
16. Jusztin Dóra német
17. Kálmán Csilla német
18. Kardos Gabriella kt
19. Kerekes Mária német
20. Király Fanni német
21. Kis Noémi kt
22. Kőbányai Ágnes kt
23. Mintál Gitta német
24. Módra György Máté kt
25. Nagy Mónika kt
26. Nagy Rebeka Bernadett kt
27. Nagy Valentin német
28. Petrezselyem Kata kt
29. Ráczkövi Ákos Gellért kt
30. Sindrity Klaudia német
31. Sveier Jázmin német
32. Szabó Anna kt
33. Szabó Zita Noémi német
34. Tasi Bence német
35. Tigyi Tamás kt
36. Tóth Réka német

   
12. D emelt szintű biológia és általános tantervű
osztályfőnök: Gerstmár Rita
   
1. Alter Emese általános
2. Balog Dénes biológia
3. Beke Ákos biológia
4. Cseri Ildikó általános
5. Csutak Levente általános
6. Domján Anikó általános
7. Fekete Zsolt biológia
8. Gömöri Gerda általános
9. H. Szabó Delfin Rebeka biológia
10. Halasi Bence biológia
11. Horváth Lehel biológia
12. Jámbor Tamás általános
13. Jusztin Gellért általános
14. Kanti Eszter általános
15. Kássa Rita Anna biológia
16. Kéri Jennifer általános
17. Kovács Gábor biológia
18. Kovács Léna biológia
19. Makai Anikó biológia
20. Németh Emese biológia
21. Petri Anikó biológia
22. Ráduly Dóra általános
23. Reibl Dorina biológia
24. Sági Áron Soma általános
25. Svorenj Balázs biológia
26. Szabó Csenge általános
27. Szécsényi Danniella biológia
28. Thom Christoph Györk biológia
29. Tóth Evelin Vivien általános
30. Tréfás Tamás általános
31. Varga Patrícia általános
32. Varga Zsanett biológia
33. Virágh Anna általános

   
13. E AJTP
osztályfőnök: Kiss Sándor
   
1. Borda Balázs
2. Ferenczi Dániel
3. Halenkár Mónika
4. Jónás Peggi
5. Krix Tímea
6. Magyar Dániel
7. Mikola Mirjam
8. Nagy Rita
9. Péjó Bálint
10. Rácz Renáta Erika
11. Ritter Andrea Veronika
12. Rohács Veronika
13. Tóth Réka
14. Ugi-Rácz Norbert
15. Urbán Evelin
16. Vámos Piroska Rózsa

 




2013/14-es végzős évfolyam

12. A 6 évfolyamos humán

osztályfőnök: Karagics Mátyás

Tanuló neve
1 Domokos Melitta
2 Erdei Anna
3 Gera Anna
4 Gilly Fruzsina
5 Harangozó Réka Anna
6 Hegedűs Szilvia
7 Hegedűs-Deme Míra
8 Madácsi Réka Katalin
9 Mészáros Dániel
10 Nagy Bianka
11 Nagy Evelin
12 Nám Júlia Beáta
13 Pálinkás János
14 Pecznyik Edwin
15 Rados Vanda
16 Sarkadi Viktor
17 Sipos Eszter
18 Sutus Dolli
19 Svorenj Szabolcs
20 Szabados Kitti Klára
21 Szabó Kristóf
22 Szabó Lilla
23 Szabó Péter
24 Szalontai Boglárka
25 Szántó Alex
26 Tompa László Levente
27 Tóth Soma
28 Törteli Anett
29 Varga Ádám
30 Veréb Fanny
31 Zubornyák Zsanett

12. B 6 évfolyamos reál

osztályfőnök: Szabó László

Tanuló neve
1 Birke János
2 Bottlik Ákos
3 Bozóky András
4 Cserni Dorottya Réka
5 Csirinyi Péter
6 Dömötör Lajos Bálint
7 Dusnoki Georgina
8 Erdélyi Regina
9 Huszti Gergő
10 Józsa Krisztina
11 Kákonyi Olivér
12 Kiss Gergő
13 Kosztolányi Gábor
14 Kovács Aletta
15 Kovács Rebeka
16 Major Dávid
17 Molnár Alíz
18 Móricz Lívia
19 Muhari Bence
20 Nádházi Tünde
21 Purgel Zsófia
22 Szalai Péter Máté
23 Szilágyi Adrienn
24 Szilágyi Norbert
25 Timbusz Adrienn
26 Tóth Pál Gábor
27 Vajda Zsombor
28 Varga Péter
29 Verdon Zita

12. C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű biológia

osztályfőnök: Dezsőfi Betrix

Tanuló neve
1 Almási Liza Lucia
2 Bakos Barbara
3 Bakró Nagy Szidónia
4 Bársony Barbara
5 Bóka Bence
6 Bors Ádám
7 Cseh Loretta
8 Galló Kamilla
9 Herendi Árpád
10 Hézinger István András
11 Jávorszky Laura
12 Kállai Zoltán
13 Károssy Szonja Rebeka
14 Kássa Krisztián István
15 Kátai Vivien
16 Keserű Hanga
17 Klement Nikolett
18 Kocsi Zoltán
19 Kovács Enikő
20 Kriminál Vivien
21 Kullai Anikó
22 Minkó Martin
23 Molnár Ibolya
24 Nébl Annamária
25 Pölös Péter
26 Tajti Klaudia
27 Tigyi Dóra
28 Ungor Enikő
29 Varga Tímea Judit
30 Virányi Kristóf
31 Zvekán Fanni

12. D/13. E általános tantervű és AJTP

osztályfőnök: Szalai Péter

Tanuló neve
1 Balogh Gréta
2 Budai Gábor
3 Bujdosó Gábor
4 Busa Leila
5 Csáki Erzsébet
6 Erdélyi Henrietta
7 Fekete Csaba
8 Gál Alexandra
9 Gál Vivien Barbara
10 Gáspár Mónika
11 Gráfel Balázs
12 Hajdú Liza
13 Kántor Barbara
14 Kollár Noémi
15 Konfár Erik
16 Kovács Bálint
17 Krix Szilvia
18 Kurtz Kata
19 Mócza Ivett
20 Nagy Donát
21 Nusser Dóra
22 Olasz Rita Helga
23 Paprika Anikó
24 Sváb-Kovács Anikó
25 Szabó Csilla
26 Szalay Richárd Zoltán
27 Szilágyi Berta
28 Tóth Andrea Tímea
29 Vörös Vivien



2012/13-as végzős évfolyam

12. A 6 évfolyamos humán
osztályfőnök: Albert Csilla
   
1 Bársony Bence
2 Borsodi Márta
3 Csizmadia Ferenc
4 Csonka Márk
5 Dancsó Zsombor
6 Farkas Fanni
7 Fehér Anna Katinka
8 Gajdácsi Nóra
9 Gibárszki Marcell
10 Holecz Kata
11 Kisistók Levente
12 Kiss Annamária
13 Kovács Gabriella
14 Kovács Kristóf Ádám
15 Magyar Levente
16 Mészöly Anna
17 Molnár Petra
18 Nagy Kitti
19 Némedi-Varga Réka
20 Orbán Zsófia
21 Pankotai Emese
22 Piskolti Anna
23 Posztós Lilla
24 Prikk Réka Anna
25 Ripka Kálmán Dénes
26 Szabó Lóránt
27 Széll Brigitta
28 Tamasi Zsuzsanna
29 Tormási Petra
30 Török Fanni
31 Varga Bori
32 Zajacz Anikó
33 Zsámboki Dávid Márk
 
 
12. B 6 évfolyamos reál
osztályfőnö: Sándorné Kormos Edit
   
1 Aletyán Éva Alexandra
2 Balázs Dávid
3 Cserni Bálint Gábor
4 Debreceni Marcell
5 Détári Balázs
6 Dolog Ernő
7 Erki Milán
8 Farkas Bence
10 Gergics Ádám Márkó
11 Hegedűs Zsolt
12 Hollósi Hanna
13 Hudák Zsuzsanna Jusztina
14 Huszka Barbara
15 Kiss Balázs
16 Kozma Evelyn
17 Móra Viktor
18 Németh Viktor
19 Ölvödi Vivien
20 Őze Péter Pál
21 Papp Márton
22 Polyák Dóra
23 Rőfös-Horváth Viktor
24 Stefkovics Gergő
25 Szendrei Zsolt
26 Takács Mátyás
27 Tóbi Luca
28 Tőzsér Csaba
 
 
12. C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű biológia
osztályfőnö: Földváriné Csuti Orsolya
     
1 Balogh Diána Éva biológia
2 Baltás Dániel kt
3 Batmyagmar Nomin kt
4 Csorba Johanna biológia
5 Doma Zsuzsanna biológia
6 Dömsödi Eszter kt
7 Fábián Richárd biológia
8 Faragó Gergő Tibor biológia
9 Gömöri Kristóf biológia
10 Görög Péter biológia
11 Horváth Hanna kt
12 Horváth Kitti biológia
13 Jendruszák Bence kt
14 Kajdácsi Gergő kt
15 Kántor Andor biológia
16 Kovács Lilla kt
17 Körmendi Anna kt
18 Legéndi Renáta biológia
19 Lénárt Adrienn Tünde biológia
20 Magyar Jennifer kt
21 Németh Noémi Luca kt
22 Pákozdi Melinda biológia
23 Patyi Adrián biológia
24 Pinczel Tamara kt
25 Pólyik Kincső biológia
26 Reszeli–Soós Ágota biológia
28 Szilágyi Bence biológia
29 Tajti Viktor biológia
30 Vörös Imre biológia
31 Vrana Réka kt
 
 
12. D/13. E általános tantervű és AJTP
osztályfőnö: Dunszt Ferenc
     
1 Ali Bernadett ált. tant.
2 Balogh Bianka AJTP
3 Balogh Dániel ált. tant.
4 Baráth Réka AJTP
5 Berta Máté ált. tant.
6 Bognár Nóra ált. tant.
7 Bóna Dorottya AJTP
8 Bujdosó Vita ált. tant.
9 Csikós Andrea AJTP
10 Dunai Viktória AJTP
11 Erdei Dávid ált. tant.
12 Földvári Dominic ált. tant.
13 Guedada Djamila AJTP
14 Hajagos Alexandra ált. tant.
15 Hajdú Fanni ált. tant.
16 Halasi Valentina ált. tant.
17 Kanyó Csilla ált. tant.
18 Karlovitz Titanilla AJTP
19 Kovács Eszter ált. tant.
20 Kurucz Tamás ált. tant.
21 Litóczki Imre AJTP
22 Molnár Flóra AJTP
23 Nagy Nándor ált. tant.
24 Nemesszeghy Gyöngyvér ált. tant.
25 Oláh Ádám AJTP
26 Preyer Gergő ált. tant.
27 Rácz Richárd AJTP
28 Ráczkövi Cintia ált. tant.
29 Radics Péter ált. tant.
30 Sipos Márton ált. tant.
31 Stadler Bence ált. tant.
32 Szemán Bars ált. tant.
33 Tamás Dóra AJTP
34 Tóth Fanni AJTP



2011/12-es végzős évfolyam

12. A 6 évfolyamos humán
Osztályfőnök: Erős Erika
1 Ács Anna
2 Bábszky Gergely Zsolt
3 Bagyinszki Valéria
4 Benke Lili Tünde
5 Berta Bítia Evelin
6 Bimbó Dorina
7 Bódis Dalma
8 Bukor Tímea
9 Csirinyi Luca
10 Csontos Blanka Gréta
11 Dinnyés Adrienn
12 Dusnoki Henrietta
13 Farkas Csilla
14 Farkas Kitti
15 Farkas Petra
16 Gebei Judit
17 Kurucz Klaudia Gyöngyi
18 Magó Melitta
19 Markó János
20 Máté Réka
21 Mészáros Anna
22 Pálvölgyi András László
23 Pálvölgyi Laura
24 Polyák Márk
25 Sándor Dóra
26 Sarkadi Réka Luca
27 Saskői Réka Teodóra
28 Szekeres Gabriella Viktória
29 Szél Nikoletta
30 Szemerédi Nikoletta
31 Terbe Zsuzsa Tünde
32 Tóth Diána Lilla
33 Vadász Csenge Enikő
34 Vincze Márton János
12. B 6 évfolyamos reál
Osztályfőnök: Csáki Tibor
1 Békefi Napsugár Katinka
2 Dávid Szabina
3 Hajdú Dávid
4 Homoki Márton Dávid
5 Hudák Mária Anna
6 Huszti Fanni
7 Király Ábel
8 Kiss Dóra
9 Kosztolányi Enikő
10 Kovács Adél
11 Kovács Dorottya Lilla
12 Kovács Endre István
13 Kovács Luca
14 Kuthy Zsolt Ambrus
15 Laczkó Katalin
16 Lovas Fruzsina
17 Machács Melitta
18 Mészáros Ádám 
19 Mikola Gergő
20 Mogyorósi Bence Dávid
21 Nagy Viktória Laura
22 Péli Imre
23 Peregi Roxána
24 Pomázi Dorottya
25 Rácz Kristóf Tibor
26 Romhányi Zita
27 Sipos Ágnes
28 Szabó Ádám
29 Szabó Fruzsina
30 Szűcs Zoltán
12. C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német
Osztályfőnök: Csűri Regina
1 Balogh Noémi Fanni kt
2 Bednárik Henriett kt
3 Bors Noémi német
4 Fülöp Zsanett német
5 Gábor Attila német
6 Godó Ákos kt
7 Gulyás Luca Anna kt
8 Hajdú Nikolett német
9 Kiss Viktória német
10 Lukovszki Emese kt
11 Major Dóra kt
12 Nemes György kt
13 Pálinkás Krisztián kt
14 Papp Nikoletta kt
15 Pósfay Ferenc kt
16 Rácz Gergő német
17 Sebők Vivien kt
18 Szűcs Kristóf kt
19 Tóth Eszter Ildikó német
20 Tóth Gábor kt
21 Ürmös Richárd kt
22 Varjú Viola német
23 Vékony Rita kt
24 Vida Salome német
25 Vujević Dragana német
26 Wolford Zsófia kt
27 Zentai András német
12. D emelt szintű biológia és általános tantervű
Osztályfőnök: Pálócziné Pintér Noémi
1 Bene Péter ált. tant.
2 Bene Róbert ált. tant.
3 Csenki Nikolett biológia
4 Dokonpil Vanessa Patricia ált. tant.
5 Fazekas Máté biológia
6 Gulyás Endre biológia
7 Kelemen Dániel Gábor ált. tant.
8 Kelemen Márk ált. tant.
9 Kisjuhász Kinga biológia
10 Klement Vilmos biológia
11 Kollár Eszter biológia
12 Kovács Gréta biológia
13 Kovács Kitti biológia
14 Kőrös Pál Csaba ált. tant.
15 Lengyel Dániel ált. tant.
16 Paróczi Tamás biológia
17 Sandra Máté Gábor biológia
18 Sinkó Natália ált. tant.
19 Stefkovics Ádám ált. tant.
20 Surin Dorina biológia
21 Szabó Kristóf biológia
22 Szabó Mihály Viktor ált. tant.
23 Szalontai Enikő biológia
24 Szőke Dániel Gyula biológia
25 Tóth Petra ált. tant.
26 Varga Alexandra ált. tant.
27 Venczel Réka ált. tant.
28 Vígh Gergő ált. tant.
29 Zsubori Mihály biológia
13. E AJTP
Osztályfőnök: Frisnicz Irén
1 Balogh Dóra
2 Bodó Richárd
3 Domján Diána
4 Gudman Margit
5 Gyurgyik Márta
6 Kozla Nikoletta Katalin
7 Langó Veronika
8 Majoros Judit Ilona
9 Miklós Alexandra
10 Mikó Franciska
11 Molnár Lotti
12 Palásti Dávid Jenő
13 Pálházi Mariann
14 Pinczel Klaudia
15 Rácz Krisztián István
16 Ripp Zsuzsanna
17 Schróth Klaudia
18 Sinkó Attila
19 Surján Anna
20 Tamás Krisztina
21 Termul Helga Laura
22 Vass Barbara
23 Viczián Gergő
24 Zsilinszki Bálint

2010/11-es végzős évfolyam

12.évfolyam

12. A

Osztályfőnök: Dr. Szablics Bálintné

Hat évfolyamos humán

  1.  

Aradi László István

  1.  

Batka Roland

  1.  

Beóka Bence

  1.  

Borbély Dóra

  1.  

Csízi Petra

  1.  

Fekete Edit

  1.  

Gyurkovics Zsófia

  1.  

Imre Alexandra

  1.  

Keresztes Petra

  1.  

Keszthelyi Zita

  1.  

Kovács László

  1.  

Kuli Benjamin

  1.  

Lampert Alex Krisztián

  1.  

Ludányi Vivien

  1.  

Makó Luca Marietta

  1.  

Markó Éva

  1.  

Megyesi Alexandra

  1.  

Merena Dorina Marianna

  1.  

Papp Krisztián

  1.  

Pencz Kriszta Mariann

  1.  

Pint Zsófia

  1.  

Polyák Anita

  1.  

Rózsemberszki Áron

  1.  

Szabó Lilian

  1.  

Szappanos Dávid

  1.  

Tarjányi Rita

  1.  

Víg Ádám

  1.  

Víg Árpád

  1.  

Wolford Lajos

  1.  

Zubornyák Lilla

  1.  

Zugor Valentína


12. B

Osztályfőnök: Reiter István

Hat évfolyamos reál

  1.  

Andrássy Judit

  1.  

Baglyas Alexa

  1.  

Bakos Ágnes

  1.  

Balázs Bertold

  1.  

Balog Richárd

  1.  

Bólya Bence

  1.  

Bozsonyi Ivett

  1.  

Damásdi Gábor

  1.  

Eszik Edit

  1.  

Galló Rea Zsófia

  1.  

Görög Imre

  1.  

Hammer Ildikó

  1.  

Hegedűs Klára Mária

  1.  

Kovács Ákos

  1.  

Kristóf Imola

  1.  

Kun Gergely

  1.  

Mihala Ferenc

  1.  

Molnár Rebeka

  1.  

Nagy Adrienn

  1.  

Nagy Dorottya

  1.  

Nagy Nándor

  1.  

Németh Paula Anett

  1.  

Pusztai Vivien

  1.  

Schnábel Anita Stefánia

  1.  

Serfőző Réka Edit

  1.  

Sutus Fanni

  1.  

Szabó Gábor

  1.  

Tormási Fanni

  1.  

Tóth Norbert Gergely

  1.  

Verdon Bálint

  1.  

Virág Gyula Máté

  1.  

Zónai Roland

 

12. C

Osztályfőnök: Takács István

Magyar-angol kéttannyelvű

  1.  

Bartal Attila

  1.  

Faragó Anikó

  1.  

Fári Kata

  1.  

Fekete Renáta

  1.  

Gulyás Szilvia

  1.  

Gyurkó Réka

  1.  

Kalydy Gábor Péter

  1.  

Laczó Dániel

  1.  

Mészáros Laura

  1.  

Rózsa Orsolya Dorottya

  1.  

Sárai-Szabó Luca

  1.  

Sleisz Boldizsár

  1.  

Tóth Norbert

  1.  

Ujhidy Zoltán

 

                        Emelt szintű német

  1.  

Antal Tamás

  1.  

Bede Anna

  1.  

Faragó Katalin

  1.  

Farkas Ferenc

  1.  

Farkas Márton

  1.  

Farkas Réka

  1.  

Hajagos Réka Barbara

  1.  

Hardi Szabó Letícia Vivien

  1.  

Kertész Flóra

  1.  

Miklya Eszter

  1.  

Nyerges Dóra

  1.  

Sándor Zsófia

  1.  

Takács Zoltán

  1.  

Tarjányi Ivett

  1.  

Tüske Nóra

  1.  

Utasi Réka

  1.  

Varga Szilárd

 

12. D

Osztályfőnök: Ritter-Mészáros Ida

Emelt szintű biológia

  1.  

Balogh Bence

  1.  

Balogh Kata

  1.  

Csavajda Ádám János

  1.  

Dániel Ágnes Borbála

  1.  

Diós Ádám Attila

  1.  

Fazekas Ákos Ferenc

  1.  

Kelemen Tamás Márk

  1.  

Kovács Ákos

  1.  

Marosi Tibor Csaba

  1.  

Molnár Anna

  1.  

Petro Flóra Bettina

  1.  

Rózsavölgyi Rózsa Anna

  1.  

Szalai Attila

  1.  

Szeibert József

  1.  

Tormási Judit

  1.  

Ugranyecz Dániel

  1.  

Zakupszky Máté János

Általános tantervű csoport

  1.  

Bajáki Dániel Emil

  1.  

Bognár Bence

  1.  

Bujdosó Donát

  1.  

Farkas Emese

  1.  

Hajdú Bianka Leonetta

  1.  

Józsa Bernadett

  1.  

Kelő Viktor

  1.  

Kulcsár József András

  1.  

Mikó János

  1.  

Mikulás Márton

  1.  

Olajos Géza

  1.  

Paál Dóra

  1.  

Pintér Kamilla

  1.  

Szabados Edina Ilona

  1.  

Szabó Ádám

  1.  

Tóth Emília Ágota

  1.  

Tréfás András

  1.  

Váradi Mihály

 

13. E

Osztályfőnök: Gyovai Sándor

AJTP

  1.  

Ábrahám Milán

  1.  

Bangó Barbara

  1.  

Csillag Tünde

  1.  

Faragó Zsófia

  1.  

Hajnal Attila

  1.  

Huszka Vivien

  1.  

Kiss Gabriella Ilona

  1.  

Kosztán Zsófia

  1.  

Kovács Vivien Zsófia

  1.  

Krix Dávid

  1.  

Májer Tímea

  1.  

Marusa Réka

  1.  

Nagy Alexandra

  1.  

Pankovics Renáta

  1.  

Paprika Renáta

  1.  

Rácz Dávid Tamás

  1.  

Titl Gabriella

  1.  

Tóth Judit

  1.  

Wéber András

  1.  

Wittmann Viktor

  1.  

Zámbó Csilla Noémi


13. évfolyam

13. E

Osztályfőnök: Gyovai Sándor

Arany János Tehetséggondozó Program

  1.  

Ábrahám Milán

  1.  

Bangó Barbara

  1.  

Csillag Tünde

  1.  

Faragó Zsófia

  1.  

Hajnal Attila

  1.  

Huszka Vivien

  1.  

Kiss Gabriella

  1.  

Kosztán Zsófia

  1.  

Kovács Vivien

  1.  

Krix Dávid

  1.  

Májer Tímea

  1.  

Marusa Réka

  1.  

Nagy Alexandra

  1.  

Pankovics Renáta

  1.  

Paprika Renáta

  1.  

Rácz Dávid Tamás

  1.  

Titl Gabriella

  1.  

Tóth Judit

  1.  

Varga Martin

  1.  

Wéber András

  1.  

Wittmann Viktor

  1.  

Zámbó Csilla

2009/10-es végzős évfolyam

12. A

Osztályfőnök: Dátériné Szabó Anikó

Hat évfolyamos humán

  1.  

Bán Barbara

  1.  

Bódis Dorina

  1.  

Csizmadia Zoltán

  1.  

Csoma Dorottya

  1.  

Fazekas András

  1.  

Füzi Péter

  1.  

Gombos Alexandra

  1.  

Juhász Mihály

  1.  

Karagics Anna Magdolna

  1.  

Karlovschi Orsolya

  1.  

Kaszap Gabriella

  1.  

Kósa Klaudia

  1.  

Kovács Tímea

  1.  

Kováts Boróka

  1.  

Kremzer Viola

  1.  

Kristóf Martin

  1.  

Méhész Ildikó

  1.  

Nagy Dóra

  1.  

Nagy Nikolett

  1.  

Nagy Réka

  1.  

Nyakó Balázs

  1.  

Pádár András

  1.  

Pallagi Melitta

  1.  

Szajki Eszter

  1.  

Török Tímea

  1.  

Ujhidy Alina

  1.  

Varga Gergő


12. B

Osztályfőnök: Sáróné J. Szabó Irén

Hat évfolyamos reál

  1.  

Bácsi Marcell

  1.  

Balogh Szabina

  1.  

Bodri Péter

  1.  

Dani Bálint

  1.  

Dudás Fanni

  1.  

Fekete Bence László

  1.  

Gaál Márk

  1.  

Greksa Bence

  1.  

Hajdú Anna

  1.  

Hum Zsolt

  1.  

Kis Viktória

  1.  

Knódel Máté János

  1.  

Konfár Julianna

  1.  

Kovács Mátyás

  1.  

Loboda Vivien

  1.  

Lovas Gergely

  1.  

Nagy Gergő

  1.  

Németh István Benjámin

  1.  

Nusser Barbara

  1.  

Papp Renáta

  1.  

Pongrácz Lilla

  1.  

Szeleczki Fanni

  1.  

Széll Attila

  1.  

Szendrei Gyöngyvér

  1.  

Szilvási Máté

  1.  

Szűcs Imola

  1.  

Tóth Attila

  1.  

Tóth Jenő

  1.  

Ziegner Bence

 


12. C

Osztályfőnök: Bárányné Nagy Erika

 Magyar-angol kéttannyelvű

  1.  
Donáth Viktória
  1.  
Faragó Enikő
  1.  
Fehér Anna
  1.  
Jánosy Márton
  1.  
Major Eszter
  1.  
Mogyorósi Anna
  1.  
Pálkovács László
  1.  
Patus Zsolt
  1.  
Radnai Donát
  1.  
Szabó Ádám
  1.  
Szepesi Éva
  1.  
Szórádi Éva
  1.  
Ugrik Milán
  1.  
Vágó Miklós

 Emelt szintű német

  1.  

Bekő Márta

  1.  

Biernát Mercédesz

  1.  

Bognár Lilla

  1.  

Dömsödi Árpád

  1.  

Hegedűs Henriett

  1.  

Kapás Dániel

  1.  

Kovács Ildikó

  1.  

Körözsi Petra

  1.  

Nagysolymosi Klára

  1.  

Pap Márkó

  1.  

Szabó Krisztina

  1.  

Terbe Zsófia Anna

  1.  

Zubornyák Barna

 


12. D

Osztályfőnök: Kiss Ildikó

Általános tantervű

  1.  

Anka Enikő

  1.  

Bakos Dóra

  1.  

Czira Lilla

  1.  

Csák Attila

  1.  

Damásdi Dénes

  1.  

Faragó Dávid

  1.  

Hartyáni Milán

  1.  

Heidrich Bernadett

  1.  

Janó Zsolt

  1.  

Kovács Barbara

  1.  

Kovács Gergely

  1.  

Mecséri Dávid László

  1.  

Takács Renáta

  1.  

Tóth Gábor

  1.  

Tóth Zsuzsa

  1.  

Veres Attila

Emelt szintű biológia

  1.  

Hajdu Dávid

  1.  

Kiss Tamás

  1.  

Lakos Zsuzsanna Julianna

  1.  

Matalin Melinda

  1.  

Miklós Márk

  1.  

Nagy Barbara

  1.  

Polyák Enikő

  1.  

Putnoki Edit

  1.  

Sinkó Laura

  1.  

Szluka Barbara

  1.  

Tóth Adrienn

  1.  

Zsubori Zsanett


2008/9-es végzős évfolyam

12. A

Osztályfőnök: Tóthné Pintér Kinga

Hat évfolyamos humán

  1.  

Balázs Bettina

  1.  

Bányi Olivér

  1.  

Berkes Lilla

  1.  

Bódi Norbert

  1.  

Bódog Vanda

  1.  

Bukor Katalin

  1.  

Cseh Borbála

  1.  

Dudás Mihály

  1.  

Dusnoki Alexandra

  1.  

Farkas Márton

  1.  

Fülöp Tibor

  1.  

Józsa Balázs

  1.  

Juhász Antal Tamás

  1.  

Juhász Dorina

  1.  

Juhász Réka

  1.  

Kapás Aletta Elvira

  1.  

Kara Dávid

  1.  

Kazancsov Éva

  1.  

Kertész Balázs

  1.  

Keszthelyi Petra

  1.  

Kis Tamás

  1.  

Kovács Bálint Gábor

  1.  

Kovács Dóra Anna

  1.  

Lovas Vilmos

  1.  

Nagy Dóra

  1.  

Nagy Zita

  1.  

Novák Péter

  1.  

Paksi Nóra

  1.  

Pongó Anna

  1.  

Sándor Gábor Attila

  1.  

Sarkadi Mariann

  1.  

Sipos Anna

  1.  

Varga Eszter Viktória

  1.  

Varga Katalin Lilla

  1.  

Zsámboki Eszter Noémi


12. B

Osztályfőnök: Szalai Péter

Hat évfolyamos reál

  1.  

B. Tóth Zsuzsanna

  1.  

Balázs Barbara Cintia

  1.  

Balog Péter

  1.  

Balogh Alexandra

  1.  

Barcsik Alexandra

  1.  

Dorcsák Lajos

  1.  

Farkas Ádám

  1.  

Földi Csaba

  1.  

Galló Márk Balázs

  1.  

Gergely Attila

  1.  

Gömöri Roland

  1.  

Halász Pál

  1.  

Hudák Péter

  1.  

Kása Tamás

  1.  

Kisistók Réka

  1.  

Kovács Anna

  1.  

Lavati Kinga

  1.  

Marsa Norbert

  1.  

Mészöly Fanni

  1.  

Modok Dániel

  1.  

Molnár Zoltán

  1.  

Muráncsik Sebestyén

  1.  

Reiter Viktor

  1.  

Sajdik Judit

  1.  

Sándor Gergő

  1.  

Sutus Nóra

  1.  

Szabó Alpár József

  1.  

Szalontai Virág

  1.  

Szliva Attila

  1.  

Thúróczy Viktor

  1.  

Tóth Tamás

  1.  

Trungel Péter


12. C

Osztályfőnök: Dezsőfi Beatrix

 Magyar-angol kéttannyelvű

  1.  
Borda Krisztina
  1.  
Bugyi Orsolya
  1.  
Dudás Tímea                          magántanuló 2007. szept. 1-től
  1.  
Gun-Uils Tuguldur
  1.  
Horváth Dániel
  1.  
Hovány Mercédesz
  1.  
Jankovics Máté
  1.  
Kara Dóra
  1.  
Kertes Kata
  1.  
Kis Balázs
  1.  
Korpics Kincső
  1.  
Kovács Mihály
  1.  
Kurucz Gábor János
  1.  
Osza Alexandra
  1.  
Puskás Anna
  1.  
Rácz Anna
  1.  
Szabó Nóra
  1.  
Szepesi Miklós
  1.  
Szoboszlay Árpád
  1.  
Szucsán András Gábor
  1.  
Topa Orsolya

 

Emelt szintű német

  1.  

Cseh Dóra

  1.  

Gracza Zoltán

  1.  

Hajagos Dóra

  1.  

Kardos Krisztina

  1.  

Keserű Balázs

  1.  

Keserű Zoltán

  1.  

Kiss Zsuzsanna

  1.  

Leviczky Bence Oreszt

  1.  

Nagy Mihály

  1.  

Németh Krisztián

  1.  

Oroszi Gabriella

  1.  

Rehák Barbara

  1.  

Szegedi Dorottya

  1.  

Szemán Karola

  1.  

Tóth Mónika

  1.  

Varga Attila

 


12. D

Osztályfőnök: Kiss Sándor

Általános tantervű

  1.  

Bank Flóra

  1.  

Béla Katalin

  1.  

Czeglédi Norbert

  1.  

Diós Edina

  1.  

Fazekas László Sándor

  1.  

Kállai Máté

  1.  

Kurucz Kitti

  1.  

Ozsváth Gábor

  1.  

Polyák Csaba

  1.  

Rohács Zsuzsa

  1.  

Szigeti Renáta

  1.  

Szilvási Ágnes

  1.  

Tánczos Ádám

  1.  

Török Soma

  1.  

Zakor Bettina

Emelt szintű biológia

 

  1.  

Bíró Tivadar

  1.  

Bozóki Boglárka

  1.  

Csősz Barbara

  1.  

Gyuris Klaudia

  1.  

Kertész Farkas Andrea

  1.  

Kovács Anita

  1.  

Kovács Réka

  1.  

Légrádi Piroska

  1.  

Magonyi Nóra Mária

  1.  

Pap Gábor

  1.  

Szabó Máté

  1.  

Vágó László

  1.  

Vincze István