A 6 évfolyamos központi írásbeli vizsga jelentkezési lapja
letölthető az alábbi linken: pdf

Tantárgyi legjobbak 2010/2011

Tantárgyi legjobbak 2010/2011 tárgyanként abc sorrendben
Tantárgy Tanuló neve Osztálya Helyezés
Angol nyelv Sleisz Boldizsár 12. C 1.
Angol nyelv Marusa Réka 13. E 2.
Angol nyelv Bors Ádám 9. C 3.
Biológia Hudák Mária 11. B 2.
Biológia Zónai Roland 12. B 2.
Biológia Gömöri Kristóf 10. C 3.
Dráma/színjáték Gyurkovics Zsófia 12. A 1.
Dráma/színjáték Varga Bori 10. A 2.
Dráma/színjáték Mészöly Anna 10. A 3.
Előadóművészet/Versmondás Molnár Rebeka 12. B 1.
Előadóművészet/Versmondás Boller Balázs 8. A 2.
Előadóművészet/Versmondás Kovács Emese 8. B 3.
Fizika Hudák Zsuzsanna 10. B 1.
Fizika Détári András 8. A 2.
Fizika Kristóf Imola 12. B 3.
Fizika Szalai Péter 9. B 3.
Földrajz Nagy Nándor 12. B 1.
Földrajz Bottlik Ákos 9. B 2.
Francia nyelv Mikulás Márton 12. D 1.
Francia nyelv Tréfás András 12. D 2.
Francia nyelv Csonka Márk 10. A 3.
Informatika Szabó Ádám 11. B 1.
Informatika Szilágyi Norbert 9. B 2.
Informatika Gombos Dávid 8. B 3.
Kémia Zvekán Fanni 9. C 1.
Kémia Kollár Eszter 11. D 2.
Kémia Tajti Viktor 10. C 3.
Magyar irodalom Miklya-Luzsányi Eszter 12. C 1.
Magyar irodalom Rácz Renáta 9. E 2.
Magyar nyelv Nyerges Dóra 12. C 1.
Magyar nyelv Sinkó Natália 11. D 2.
Magyar nyelv Boller Balázs 8. A 3.
Matematika Kristóf Imola 12. B 1.
Matematika Tóth Pál Gábor 9. B 1.
Matematika Mikó István 12. D 2.
Matematika Pölös Péter 9. C 2.
Matematika Kisfaludi Márton 9. C 3.
Matematika Nádházi Tünde 9. B 3.
Matematika Tajti Viktor 10. C 3.
Matematika Damásdi Gábor 12. B kiemelt    1.
Mozgókép és médiaismeret Zugor Valentina 12. A 1. 
Mozgókép és médiaismeret Bagyinszki Valéria 11. A 2.
Mozgókép és médiaismeret Szabó Fruzsina 11. B 3.
Művészettörténet Kosztán Zsófia 13. E 1.
Német nyelv Nagy Alexandra 13. E 1.
Német nyelv Tamás Krisztina 12. E 2.
Német nyelv Termul Helga 12. E 3.
Rajz és vizuális kultúra Hajdú Fanni 10. D/11. E 1.
Rajz és vizuális kultúra Vracaric Dóra 9. A 1.
Rajz és vizuális kultúra Bednárik Henrietta 11. C 2.
Rajz és vizuális kultúra Miklós Alexandra 12. E 2.
Rajz és vizuális kultúra Erdélyi Regina 9. B 3.
Spanyol nyelv Kovács Dorottya 11. B 1. 
Spanyol nyelv Merena Dorina 12. A 2.
Spanyol nyelv Tormási Petra 10. A 3.
Testnevelés Erki Milán 10. B 1.
Testnevelés Hornok Máté 8. A 2.
Testnevelés Csordás Nagy Mátyás 7. A 3.
Történelem Tréfás András 12. D 1.
Történelem Csonka Márk 10. A 2.
Történelem Dolog Ernő 10. B 3.
Történelem Kovács László 12. A 3.