12. évfolyam

12.A humán osztály
osztályfőnök: Vincze Annamária
 
1 Bán Orsolya Hanna
2 Berta Olivér
3 Budai József
4 Csákó Dóra
5 Drozdik Anna Luca
6 Faragó Gabriella Hajnalka
7 Fekete Dóra
8 Geiger Nikolett
9 Gera László
10 Gerhák Bence
11 Gyurkó Csenge
12 Homoki Réka
13 Honkó Diána
14 Horváth Hanna
15 Horváth Kitti
16 Juhász Virág
17 Kara Zsuzsanna
18 Kasztel Réka
19 Kertli Zsombor Zsolt
20 Kovács Gábor
21 Küzmös Laura
22 Marozsi Szimonetta Mónika
23 Mészöly Lilla
24 Nagy Daniella
25 Oláh Adél Noémi
26 Prikk Dóra
27 Prohászka Renáta
28 Simon Balázs Ákos
29 Tekes Mátyás
30 Vizhányó Noémi
31 Wolford Ildikó
   
 
 
12.B reál osztály
osztályfőnök: Halász Gergely
 
1 Almási Lili
2 Ambrus Csenge
3 Bakai Zsolt
4 Balázs Lívia
5 Boller Dániel
6 Dobák Dávid
7 Faragó Frigyes
8 Gombos Réka
9 Gulyás Máté Gábor
10 Hakk Bence Béla
11 Hedrich Ádám
12 Hojsza Boglárka
13 Kamenár Gyöngyvér
14 Kósa Zoltán
15 Kovács Ákos
16 Kovács Martin
17 Mandula Péter
18 Mikulás Vivien
19 Miskolczi Péter
20 Molnár Levente
21 Nagy Virág
22 Nyári Kristóf
23 Oláh Tamás
24 Pancza Imre Bence
25 Pottondi Csaba Tamás
26 Sajtos Idre Márkó
27 Szabó Kata Klára
28 Szabó Laura
29 Szalai Katalin
30 Szőke Ildikó
31 Váradi Tamás
32 Varga Lívia
33 Zónai Szófia
   
   
 
 
12.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Karagics Mátyás
     
1 Andrási Brigitta német
2 Bódog Balázs kt
3 Csernus András német
4 Eszes Judit német
5 Fricska Zoárd kt
6 Fromwald Emese német
7 Görög Vivien kt
8 Ispánovity Krisztina kt
9 Izsó Barnabás kt
10 Jávorka Adél német
11 Kele Rea Dorina kt
12 Kókai-Szabó Anna német
13 Kovács Gergő kt
14 Laczi Vivien német
15 Major Dávid Csaba kt
16 Mészáros Blanka kt
17 Molnár András német
18 Nagy Ivett német
19 Nemcsok Mónika Mária kt
20 Szabó Ágnes német
21 Szabó Andor német
22 Szőke Réka kt
23 Tasi Blanka német
24 Thom Kinga kt
25 Tóbiás Anna kt
26 Úri-Kovács Nikoletta német
 
 
12.D emelt szintű biológia és emelt szintű matematika tagozat
osztályfőnök: Nagyné Viszmeg Edit
     
1 Bundi Viktória biológia
2 Cserényi Vanda biológia
3 Csík Bence Sándor matematika
4 Dabi Marcell József matematika
5 Erdei Bálint biológia
6 Fekete Ákos Zsolt matematika
7 Halupa Eszter biológia
8 Horváth Ádám biológia
9 Illés Zita biológia
10 Jaksa Milán biológia
11 Juhász Péter biológia
12 Kálvin Tamás Endre matematika
13 Kanti Anna matematika
14 Kollár Marianna biológia
15 Kurucz Tamás matematika
16 Maczkó Lilla biológia
17 Major Kitti Judit biológia
18 Molnár Dániel matematika
19 Molnár Petra matematika
20 Nemes András Botond matematika
21 Perszki Péter matematika
22 Putnoki Ferenc matematika
23 Rideg Viktor matematika
24 Szabó Vivien biológia
25 Szécsi Adél Lilla matematika
26 Talmácsi Letícia biológia
27 Tarjányi Liza biológia
28 Temesvári Márton biológia
29 Thom Flóra biológia
30 Víg Dorina biológia
     
     
12.E osztály
osztályfőnök: Csordás-Nagy Sára
     
1 Balog Ádám Márk
2 Benkő Fruzsina
3 Ferenczi Zsófi
4 Járvás Dániel
5 Jónás Léna
6 Koprivanacz Péter
7 Mácsai Dóra
8 Papp Dávid
9 Schusztek Márk István
10 Szőke Helga
11 Szöllősi Natália
12 Teknyős Vivien
13 Warga Emese Napsugár