2011/12-es végzős évfolyam

12. A 6 évfolyamos humán
Osztályfőnök: Erős Erika
1 Ács Anna
2 Bábszky Gergely Zsolt
3 Bagyinszki Valéria
4 Benke Lili Tünde
5 Berta Bítia Evelin
6 Bimbó Dorina
7 Bódis Dalma
8 Bukor Tímea
9 Csirinyi Luca
10 Csontos Blanka Gréta
11 Dinnyés Adrienn
12 Dusnoki Henrietta
13 Farkas Csilla
14 Farkas Kitti
15 Farkas Petra
16 Gebei Judit
17 Kurucz Klaudia Gyöngyi
18 Magó Melitta
19 Markó János
20 Máté Réka
21 Mészáros Anna
22 Pálvölgyi András László
23 Pálvölgyi Laura
24 Polyák Márk
25 Sándor Dóra
26 Sarkadi Réka Luca
27 Saskői Réka Teodóra
28 Szekeres Gabriella Viktória
29 Szél Nikoletta
30 Szemerédi Nikoletta
31 Terbe Zsuzsa Tünde
32 Tóth Diána Lilla
33 Vadász Csenge Enikő
34 Vincze Márton János
12. B 6 évfolyamos reál
Osztályfőnök: Csáki Tibor
1 Békefi Napsugár Katinka
2 Dávid Szabina
3 Hajdú Dávid
4 Homoki Márton Dávid
5 Hudák Mária Anna
6 Huszti Fanni
7 Király Ábel
8 Kiss Dóra
9 Kosztolányi Enikő
10 Kovács Adél
11 Kovács Dorottya Lilla
12 Kovács Endre István
13 Kovács Luca
14 Kuthy Zsolt Ambrus
15 Laczkó Katalin
16 Lovas Fruzsina
17 Machács Melitta
18 Mészáros Ádám 
19 Mikola Gergő
20 Mogyorósi Bence Dávid
21 Nagy Viktória Laura
22 Péli Imre
23 Peregi Roxána
24 Pomázi Dorottya
25 Rácz Kristóf Tibor
26 Romhányi Zita
27 Sipos Ágnes
28 Szabó Ádám
29 Szabó Fruzsina
30 Szűcs Zoltán
12. C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német
Osztályfőnök: Csűri Regina
1 Balogh Noémi Fanni kt
2 Bednárik Henriett kt
3 Bors Noémi német
4 Fülöp Zsanett német
5 Gábor Attila német
6 Godó Ákos kt
7 Gulyás Luca Anna kt
8 Hajdú Nikolett német
9 Kiss Viktória német
10 Lukovszki Emese kt
11 Major Dóra kt
12 Nemes György kt
13 Pálinkás Krisztián kt
14 Papp Nikoletta kt
15 Pósfay Ferenc kt
16 Rácz Gergő német
17 Sebők Vivien kt
18 Szűcs Kristóf kt
19 Tóth Eszter Ildikó német
20 Tóth Gábor kt
21 Ürmös Richárd kt
22 Varjú Viola német
23 Vékony Rita kt
24 Vida Salome német
25 Vujević Dragana német
26 Wolford Zsófia kt
27 Zentai András német
12. D emelt szintű biológia és általános tantervű
Osztályfőnök: Pálócziné Pintér Noémi
1 Bene Péter ált. tant.
2 Bene Róbert ált. tant.
3 Csenki Nikolett biológia
4 Dokonpil Vanessa Patricia ált. tant.
5 Fazekas Máté biológia
6 Gulyás Endre biológia
7 Kelemen Dániel Gábor ált. tant.
8 Kelemen Márk ált. tant.
9 Kisjuhász Kinga biológia
10 Klement Vilmos biológia
11 Kollár Eszter biológia
12 Kovács Gréta biológia
13 Kovács Kitti biológia
14 Kőrös Pál Csaba ált. tant.
15 Lengyel Dániel ált. tant.
16 Paróczi Tamás biológia
17 Sandra Máté Gábor biológia
18 Sinkó Natália ált. tant.
19 Stefkovics Ádám ált. tant.
20 Surin Dorina biológia
21 Szabó Kristóf biológia
22 Szabó Mihály Viktor ált. tant.
23 Szalontai Enikő biológia
24 Szőke Dániel Gyula biológia
25 Tóth Petra ált. tant.
26 Varga Alexandra ált. tant.
27 Venczel Réka ált. tant.
28 Vígh Gergő ált. tant.
29 Zsubori Mihály biológia
13. E AJTP
Osztályfőnök: Frisnicz Irén
1 Balogh Dóra
2 Bodó Richárd
3 Domján Diána
4 Gudman Margit
5 Gyurgyik Márta
6 Kozla Nikoletta Katalin
7 Langó Veronika
8 Majoros Judit Ilona
9 Miklós Alexandra
10 Mikó Franciska
11 Molnár Lotti
12 Palásti Dávid Jenő
13 Pálházi Mariann
14 Pinczel Klaudia
15 Rácz Krisztián István
16 Ripp Zsuzsanna
17 Schróth Klaudia
18 Sinkó Attila
19 Surján Anna
20 Tamás Krisztina
21 Termul Helga Laura
22 Vass Barbara
23 Viczián Gergő
24 Zsilinszki Bálint