2012/13-as végzős évfolyam

12. A 6 évfolyamos humán
osztályfőnök: Albert Csilla
   
1 Bársony Bence
2 Borsodi Márta
3 Csizmadia Ferenc
4 Csonka Márk
5 Dancsó Zsombor
6 Farkas Fanni
7 Fehér Anna Katinka
8 Gajdácsi Nóra
9 Gibárszki Marcell
10 Holecz Kata
11 Kisistók Levente
12 Kiss Annamária
13 Kovács Gabriella
14 Kovács Kristóf Ádám
15 Magyar Levente
16 Mészöly Anna
17 Molnár Petra
18 Nagy Kitti
19 Némedi-Varga Réka
20 Orbán Zsófia
21 Pankotai Emese
22 Piskolti Anna
23 Posztós Lilla
24 Prikk Réka Anna
25 Ripka Kálmán Dénes
26 Szabó Lóránt
27 Széll Brigitta
28 Tamasi Zsuzsanna
29 Tormási Petra
30 Török Fanni
31 Varga Bori
32 Zajacz Anikó
33 Zsámboki Dávid Márk
 
 
12. B 6 évfolyamos reál
osztályfőnö: Sándorné Kormos Edit
   
1 Aletyán Éva Alexandra
2 Balázs Dávid
3 Cserni Bálint Gábor
4 Debreceni Marcell
5 Détári Balázs
6 Dolog Ernő
7 Erki Milán
8 Farkas Bence
10 Gergics Ádám Márkó
11 Hegedűs Zsolt
12 Hollósi Hanna
13 Hudák Zsuzsanna Jusztina
14 Huszka Barbara
15 Kiss Balázs
16 Kozma Evelyn
17 Móra Viktor
18 Németh Viktor
19 Ölvödi Vivien
20 Őze Péter Pál
21 Papp Márton
22 Polyák Dóra
23 Rőfös-Horváth Viktor
24 Stefkovics Gergő
25 Szendrei Zsolt
26 Takács Mátyás
27 Tóbi Luca
28 Tőzsér Csaba
 
 
12. C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű biológia
osztályfőnö: Földváriné Csuti Orsolya
     
1 Balogh Diána Éva biológia
2 Baltás Dániel kt
3 Batmyagmar Nomin kt
4 Csorba Johanna biológia
5 Doma Zsuzsanna biológia
6 Dömsödi Eszter kt
7 Fábián Richárd biológia
8 Faragó Gergő Tibor biológia
9 Gömöri Kristóf biológia
10 Görög Péter biológia
11 Horváth Hanna kt
12 Horváth Kitti biológia
13 Jendruszák Bence kt
14 Kajdácsi Gergő kt
15 Kántor Andor biológia
16 Kovács Lilla kt
17 Körmendi Anna kt
18 Legéndi Renáta biológia
19 Lénárt Adrienn Tünde biológia
20 Magyar Jennifer kt
21 Németh Noémi Luca kt
22 Pákozdi Melinda biológia
23 Patyi Adrián biológia
24 Pinczel Tamara kt
25 Pólyik Kincső biológia
26 Reszeli–Soós Ágota biológia
28 Szilágyi Bence biológia
29 Tajti Viktor biológia
30 Vörös Imre biológia
31 Vrana Réka kt
 
 
12. D/13. E általános tantervű és AJTP
osztályfőnö: Dunszt Ferenc
     
1 Ali Bernadett ált. tant.
2 Balogh Bianka AJTP
3 Balogh Dániel ált. tant.
4 Baráth Réka AJTP
5 Berta Máté ált. tant.
6 Bognár Nóra ált. tant.
7 Bóna Dorottya AJTP
8 Bujdosó Vita ált. tant.
9 Csikós Andrea AJTP
10 Dunai Viktória AJTP
11 Erdei Dávid ált. tant.
12 Földvári Dominic ált. tant.
13 Guedada Djamila AJTP
14 Hajagos Alexandra ált. tant.
15 Hajdú Fanni ált. tant.
16 Halasi Valentina ált. tant.
17 Kanyó Csilla ált. tant.
18 Karlovitz Titanilla AJTP
19 Kovács Eszter ált. tant.
20 Kurucz Tamás ált. tant.
21 Litóczki Imre AJTP
22 Molnár Flóra AJTP
23 Nagy Nándor ált. tant.
24 Nemesszeghy Gyöngyvér ált. tant.
25 Oláh Ádám AJTP
26 Preyer Gergő ált. tant.
27 Rácz Richárd AJTP
28 Ráczkövi Cintia ált. tant.
29 Radics Péter ált. tant.
30 Sipos Márton ált. tant.
31 Stadler Bence ált. tant.
32 Szemán Bars ált. tant.
33 Tamás Dóra AJTP
34 Tóth Fanni AJTP