2008/9-es végzős évfolyam

12. A

Osztályfőnök: Tóthné Pintér Kinga

Hat évfolyamos humán

Balázs Bettina

Bányi Olivér

Berkes Lilla

Bódi Norbert

Bódog Vanda

Bukor Katalin

Cseh Borbála

Dudás Mihály

Dusnoki Alexandra

Farkas Márton

Fülöp Tibor

Józsa Balázs

Juhász Antal Tamás

Juhász Dorina

Juhász Réka

Kapás Aletta Elvira

Kara Dávid

Kazancsov Éva

Kertész Balázs

Keszthelyi Petra

Kis Tamás

Kovács Bálint Gábor

Kovács Dóra Anna

Lovas Vilmos

Nagy Dóra

Nagy Zita

Novák Péter

Paksi Nóra

Pongó Anna

Sándor Gábor Attila

Sarkadi Mariann

Sipos Anna

Varga Eszter Viktória

Varga Katalin Lilla

Zsámboki Eszter Noémi


12. B

Osztályfőnök: Szalai Péter

Hat évfolyamos reál

B. Tóth Zsuzsanna

Balázs Barbara Cintia

Balog Péter

Balogh Alexandra

Barcsik Alexandra

Dorcsák Lajos

Farkas Ádám

Földi Csaba

Galló Márk Balázs

Gergely Attila

Gömöri Roland

Halász Pál

Hudák Péter

Kása Tamás

Kisistók Réka

Kovács Anna

Lavati Kinga

Marsa Norbert

Mészöly Fanni

Modok Dániel

Molnár Zoltán

Muráncsik Sebestyén

Reiter Viktor

Sajdik Judit

Sándor Gergő

Sutus Nóra

Szabó Alpár József

Szalontai Virág

Szliva Attila

Thúróczy Viktor

Tóth Tamás

Trungel Péter


12. C

Osztályfőnök: Dezsőfi Beatrix

Magyar-angol kéttannyelvű

Borda Krisztina

Bugyi Orsolya

Dudás Tímea   magántanuló 2007. szept. 1-től

Gun-Uils Tuguldur

Horváth Dániel

Hovány Mercédesz

Jankovics Máté

Kara Dóra

Kertes Kata

Kis Balázs

Korpics Kincső

Kovács Mihály

Kurucz Gábor János

Osza Alexandra

Puskás Anna

Rácz Anna

Szabó Nóra

Szepesi Miklós

Szoboszlay Árpád

Szucsán András Gábor

Topa Orsolya

 

Emelt szintű német

Cseh Dóra

Gracza Zoltán

Hajagos Dóra

Kardos Krisztina

Keserű Balázs

Keserű Zoltán

Kiss Zsuzsanna

Leviczky Bence Oreszt

Nagy Mihály

Németh Krisztián

Oroszi Gabriella

Rehák Barbara

Szegedi Dorottya

Szemán Karola

Tóth Mónika

Varga Attila

 


12. D

Osztályfőnök: Kiss Sándor

Általános tantervű

Bank Flóra

Béla Katalin

Czeglédi Norbert

Diós Edina

Fazekas László Sándor

Kállai Máté

Kurucz Kitti

Ozsváth Gábor

Polyák Csaba

Rohács Zsuzsa

Szigeti Renáta

Szilvási Ágnes

Tánczos Ádám

Török Soma

Zakor Bettina

Emelt szintű biológia

 

Bíró Tivadar

Bozóki Boglárka

Csősz Barbara

Gyuris Klaudia

Kertész Farkas Andrea

Kovács Anita

Kovács Réka

Légrádi Piroska

Magonyi Nóra Mária

Pap Gábor

Szabó Máté

Vágó László

Vincze István