2008/9-es végzős évfolyam

12. A

Osztályfőnök: Tóthné Pintér Kinga

Hat évfolyamos humán

  1.  

Balázs Bettina

  1.  

Bányi Olivér

  1.  

Berkes Lilla

  1.  

Bódi Norbert

  1.  

Bódog Vanda

  1.  

Bukor Katalin

  1.  

Cseh Borbála

  1.  

Dudás Mihály

  1.  

Dusnoki Alexandra

  1.  

Farkas Márton

  1.  

Fülöp Tibor

  1.  

Józsa Balázs

  1.  

Juhász Antal Tamás

  1.  

Juhász Dorina

  1.  

Juhász Réka

  1.  

Kapás Aletta Elvira

  1.  

Kara Dávid

  1.  

Kazancsov Éva

  1.  

Kertész Balázs

  1.  

Keszthelyi Petra

  1.  

Kis Tamás

  1.  

Kovács Bálint Gábor

  1.  

Kovács Dóra Anna

  1.  

Lovas Vilmos

  1.  

Nagy Dóra

  1.  

Nagy Zita

  1.  

Novák Péter

  1.  

Paksi Nóra

  1.  

Pongó Anna

  1.  

Sándor Gábor Attila

  1.  

Sarkadi Mariann

  1.  

Sipos Anna

  1.  

Varga Eszter Viktória

  1.  

Varga Katalin Lilla

  1.  

Zsámboki Eszter Noémi


12. B

Osztályfőnök: Szalai Péter

Hat évfolyamos reál

  1.  

B. Tóth Zsuzsanna

  1.  

Balázs Barbara Cintia

  1.  

Balog Péter

  1.  

Balogh Alexandra

  1.  

Barcsik Alexandra

  1.  

Dorcsák Lajos

  1.  

Farkas Ádám

  1.  

Földi Csaba

  1.  

Galló Márk Balázs

  1.  

Gergely Attila

  1.  

Gömöri Roland

  1.  

Halász Pál

  1.  

Hudák Péter

  1.  

Kása Tamás

  1.  

Kisistók Réka

  1.  

Kovács Anna

  1.  

Lavati Kinga

  1.  

Marsa Norbert

  1.  

Mészöly Fanni

  1.  

Modok Dániel

  1.  

Molnár Zoltán

  1.  

Muráncsik Sebestyén

  1.  

Reiter Viktor

  1.  

Sajdik Judit

  1.  

Sándor Gergő

  1.  

Sutus Nóra

  1.  

Szabó Alpár József

  1.  

Szalontai Virág

  1.  

Szliva Attila

  1.  

Thúróczy Viktor

  1.  

Tóth Tamás

  1.  

Trungel Péter


12. C

Osztályfőnök: Dezsőfi Beatrix

 Magyar-angol kéttannyelvű

  1.  
Borda Krisztina
  1.  
Bugyi Orsolya
  1.  
Dudás Tímea                          magántanuló 2007. szept. 1-től
  1.  
Gun-Uils Tuguldur
  1.  
Horváth Dániel
  1.  
Hovány Mercédesz
  1.  
Jankovics Máté
  1.  
Kara Dóra
  1.  
Kertes Kata
  1.  
Kis Balázs
  1.  
Korpics Kincső
  1.  
Kovács Mihály
  1.  
Kurucz Gábor János
  1.  
Osza Alexandra
  1.  
Puskás Anna
  1.  
Rácz Anna
  1.  
Szabó Nóra
  1.  
Szepesi Miklós
  1.  
Szoboszlay Árpád
  1.  
Szucsán András Gábor
  1.  
Topa Orsolya

 

Emelt szintű német

  1.  

Cseh Dóra

  1.  

Gracza Zoltán

  1.  

Hajagos Dóra

  1.  

Kardos Krisztina

  1.  

Keserű Balázs

  1.  

Keserű Zoltán

  1.  

Kiss Zsuzsanna

  1.  

Leviczky Bence Oreszt

  1.  

Nagy Mihály

  1.  

Németh Krisztián

  1.  

Oroszi Gabriella

  1.  

Rehák Barbara

  1.  

Szegedi Dorottya

  1.  

Szemán Karola

  1.  

Tóth Mónika

  1.  

Varga Attila

 


12. D

Osztályfőnök: Kiss Sándor

Általános tantervű

  1.  

Bank Flóra

  1.  

Béla Katalin

  1.  

Czeglédi Norbert

  1.  

Diós Edina

  1.  

Fazekas László Sándor

  1.  

Kállai Máté

  1.  

Kurucz Kitti

  1.  

Ozsváth Gábor

  1.  

Polyák Csaba

  1.  

Rohács Zsuzsa

  1.  

Szigeti Renáta

  1.  

Szilvási Ágnes

  1.  

Tánczos Ádám

  1.  

Török Soma

  1.  

Zakor Bettina

Emelt szintű biológia

 

  1.  

Bíró Tivadar

  1.  

Bozóki Boglárka

  1.  

Csősz Barbara

  1.  

Gyuris Klaudia

  1.  

Kertész Farkas Andrea

  1.  

Kovács Anita

  1.  

Kovács Réka

  1.  

Légrádi Piroska

  1.  

Magonyi Nóra Mária

  1.  

Pap Gábor

  1.  

Szabó Máté

  1.  

Vágó László

  1.  

Vincze István