2016/17-es végzős évfolyam

12.A humán osztály
osztályfőnök: Dr. Szablics Bálintné
   
1 Almási Dávid
2 Andrási Gyula
3 Bárány Bence
4 Berényi Eszter
5 Bodó Gabriella
6 Csapó Orsolya
7 Erdélyi Gábor
8 Hauch Erika
9 Hernek Dorina
10 Hojsza István
11 Horváth Zsuzsanna Ildikó
12 Hős Szabina
13 Józsa Ágoston
14 Juhász Karolina
15 Koncsik Loretta Fanni
16 Kovács Fanni
17 Madácsi Csenge Anna
18 Merena Krisztina Petra
19 Mészáros Janka
20 Mihócza Luca
21 Mócza Bence
22 Nagy Beatrix Bianka
23 Nagy Zsófia
24 Patyi Regina
25 Rózsa Alexandra
26 Sáfár Adél
27 Svorenj Szilárd
28 Szigeti-Lőrincz Laura
29 Szilágyi Zsófia
30 Szokolyai Dóra
31 Telek Szilvia
32 Varga-Tóth Vanessza
33 Zala Vivien
 
 
12.B reál osztály
osztályfőnök: Sáróné Jéga Szabó Irén
   
1 Babay Imola
2 Czinege Kornél
3 Dékány Donát
4 Ditzendy Arisztid Károly
5 Farkas Noel Olivér
6 Farkas Réka
7 Jánosi Martin
8 Kirják Bence
9 Kis Lilla
10 Kiss András
11 Kiss Levente
12 Kovács Máté
13 Kozák Ádám
14 Kun Bendegúz
15 Kustár Tamás
16 Molnár Léda
17 Nagy András
18 Ónodi Norbert
19 Purgel Tamás
20 Rados Balázs
21 Rideg Dániel
22 Rumpler Máté
23 Szabó Szergiusz
24 Szalontai Máté
25 Szél Kiara
26 Vachter Ákos
27 Vajda Szabolcs
 
 
12.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Csűri Regina
   
1 Bakró-Nagy Luca kt
2 Bátori Beatrix német
3 Beálló Vera német
4 Bundi Ildikó kt
5 Csík Marcell kt
6 Drégely Dalma német
7 Dudás Kinga német
8 Gyenes Márió Viktor német
9 Horváth Réka kt
10 Kelemen Krisztin német
11 Kócsó Barbara Tünde kt
12 Lázár Fanni Glória kt
13 Mashaei Lili kt
14 Máté Zora kt
15 Minkó Roland kt
16 Molnár Alexandra kt
17 Nemcsényi Bence Zsolt német
18 Petényi Beáta kt
19 Polgár Tifani Viktória német
20 Réczicza Noémi kt
21 Sutus Beatrix kt
22 Szeremley Anna Sára német
23 Szőke-Tóth Berill német
24 Török Bálint német
25 Virányi Hanna Zita német
 
12.D emelt szintű biológia és általános tantervű tagozat
osztályfőnök: Kovácsné Szipán Andrea
   
1 Ács Kristóf általános
2 Bencsik Barnabás biológia
3 Berecz Judit biológia
4 Borsodi István Gellért általános
5 Böjthe Alexandra általános
6 Füzesi Zoltán általános
7 Györkis Gréta általános
8 Halmavánszki Kinga általános
9 Hegedűs Evelin általános
10 Hornyák Vendel általános
11 Hrucsár Dzsenifer általános
12 Kanti Dorottya általános
13 Kiss Laura biológia
14 Kocsis Boglárka biológia
15 Komáromi Gábor biológia
16 Kovács Vanda általános
17 Kökény Nóra általános
18 Lukács Krisztián általános
19 Malecz Győző biológia
20 Matuz Milán biológia
21 Mészáros Péter Márk általános
22 Miklós Attila Merse általános
23 Mócza Mariann Anikó általános
24 Murár Szabina biológia
25 Palotai Annamária általános
26 Radics Benjámin biológia
27 Ragó Ramóna általános
28 Seres Petra általános
29 Szabó Renáta biológia
30 Szeberényi Anna általános
31 Takács Eszter általános
32 Vozár Viktor általános
33 Zatykó Anna Letícia általános
34 Zubornyák Emese Zita általános
 
12.E osztály
osztályfőnök: Frisnicz Irén
   
1 Ács Fanni
2 Balogh Diána
3 Busa Klementina Letícia
4 Elekes Mariann
5 Farkas Fanni
6 Farkas Vanda
7 Gáspár Gabriella
8 Holló Klaudia
9 Józsa Adrienn
10 Kocsis Nikolett
11 Konfár Dóra
12 Kovács Adrienn
13 Latki Enikő
14 Rostás Tibor
15 Rüff Anikó
16 Simon Péter Dávid
17 Szekeres János
18 Tigyi Csilla Viktória
19 Török Bálint
20 Újvári Fanni Dorina
21 Zsifkó Tamás
22 Zsigó Zsanett