12. évfolyam

12.A hat évfolyamos humán osztály
Osztályfőnök: Détáriné Szabó Anikó

1 Bak Laura Anna
2 Batta Dorka Vera
3 Béla Vanda
4 Bényei Anna Dorina
5 Czetka Emese Zsófia
6 Csontos Bianka
7 Csőke Réka
8 Dénes Lili Gréta
9 Dezsőfi András
10 Faragó Dóra
11 Gáspár Petra
12 Gyapjas Zsombor
13 Karasz András Ernő
14 Kele Csenge
15 Kiss Virág
16 Kósa Kamilla Judit
17 Kovács Zita
18 Kurucz Zalán
19 Leviczky Flóra Mónika
20 Magos Anna
21 Magyari Gergely
22 Magyari Máté
23 Makra Gergely Bendegúz
24 Németh Zsófi
25 Nyári Ábris
26 Nyúl Dániel
27 Pintér Patrik
28 Rákóczi Laura
29 Sáfrány Panna Eszter
30 Szalai Balázs József
31 Szilágyi Edina Réka
32 Szita János Levente
33 Tasi Luca

12.B hat évfolyamos reál osztály
Osztályfőnök: Tóthné Pintér Kinga

1 Bálind Fanni
2 Baltás Ádám Attila
3 Bene Norman
4 Boller Zsófia
5 Boros Sára
6 Csupor Ákos
7 Dénes Máté Pál
8 Dinka Balázs Csanád
9 Geiger Dávid
10 Gulyás Gréta
11 Gulyás Tibor
12 Györkis Balázs
13 Jerémiás Judit
14 Juhász Réka
15 Karsai Zalán
16 Kiss Barnabás
17 Kiss Bertalan
18 Kurdi Zsombor
19 Magyari Mikes
20 Makra Mandula Réka
21 Oláh Hanna Rezeda
22 Ónodi Csenge
23 Pánczél Ármin Huba
24 Pavlovics Petra
25 Pozsár Dávid
26 Pribék Krisztina
27 Schultz Benjámin
28 Szabadkai Attila
29 Szabó Ádám
30 Szénás Zsombor
31 Tóth Ambrus
32 Tóth Nóra
33 Váradi Dorottya
34 Vízhányó Lili

11.C angol és német kéttannyelvű osztály
Osztályfőnök: Gerstmár Rita

1 Barcsák Sára Gizella német
2 Bozsonyi Bonnie német
3 Chandler Oliver Seymour angol
4 Csabai Virág Anna német
5 Dinók Nóra angol
6 Fábián Gyöngyi angol
7 Fábián Lizett angol
8 Fejes Enikő angol
9 Fodor Annamária angol
10 Gál Bence német
11 Hermkens Anna Theodóra angol
12 Kopjás Kevin Zsolt angol
13 Kovács Alexandra Lili angol
14 Kovács Zsombor német
15 Kuchta Gábor Benedek angol
16 Labancz Dóra angol
17 Nagy Viktória angol
18 Nemes Dorka angol
19 Noszkó Dóra német
20 Nyitrai Titusz angol
21 Pisano Nicholas angol
22 Porvan Eszter angol
23 Rajta Adolf német
24 Szilvási Nóra angol
25 Tóth Kincső német
26 Tóth Szabolcs angol
27 Vandlik Janka Eszter angol
28 Varga Virág német
29 Vig Sára német
30 Zsikla Amarilla angol

12.D emelt biológia, matematika osztály
Osztályfőnök: Kiss Sándor

1 Abdel-Magid Iván biológia
2 Barna Bernadett biológia
3 Bartucz Bernadett matek
4 Benyó Bálint matek
5 Bodor Bendegúz matek
6 Borbély Fanni biológia
7 Csizmadia Péter Károly matek
8 Demeter Léna biológia
9 Dinka Hunor Levente matek
10 Grosschmid Marcell Benjámin biológia
11 Juhász Bálint biológia
12 Juhász Márk Hunor matek
13 Koncz Tamás matek
14 Kovács Dániel biológia
15 Lajter Hanna Kinga biológia
16 Lédeczi László matek
17 Lovászi Botond matek
18 Németh Eszter biológia
19 Nyul Péter biológia
20 Pfendler Emese biológia
21 Papp Dóra Ágota biológia
22 Pataki Bence matek
23 Polyák Márk matek
24 Szabó Gréta biológia
25 Szentesi Villő matek
26 Terbe Zsuzsanna biológia
27 Tovaj Gergely matek
28 Váczi Bence biológia
29 Viczián Ákos matek
30 Zsámboki Zsanett biológia

12.E osztály
Osztályfőnök: Frisnicz Irén

1 Hegedűs Dominik
2 Molnár Milán
3 Surján Miklós
4 Sutus Lóránt
5 Szimilkó Alex Tibor
6 Turuc Árpád