11. évfolyam

11.A humán osztály
osztályfőnök: Csáki Tibor
   
1 Ádám Anna
2 Baranyi Abigél
3 Baross Anna
4 Belényesy Zsófia
5 Benczúr Dzsesszika
6 Benkovics Balázs
7 Détári Ákos
8 Farkas Gergő Adrián
9 Ferenczi Virág
10 Fodor Kitti
11 Földházi Tamás
12 Garaczi Gergely
13 Hádinger Dávid
14 Kilián Lilla
15 Kirner Berill Beáta
16 Kiss Benedek
17 Kiss Gréta
18 Kovács Fanni Mercédesz
19 Kozma Brigitta
20 Leviczky Luca Kata
21 Lisku Róbert
22 Machács Brigitta
23 Márton Nikolett
24 Mészáros Adrienn
25 Mészáros Virág
26 Molnár Gábor
27 Mozsárik Laura
28 Nagy Annabella
29 Sándor Péter
30 Szolnoky Tamás Jenő
31 Tompa Dávid Ferenc
32 Tóth Márton
33 Tóth Zsófia
34 Törteli Petra

 

11.B reál osztály
osztályfőnök: Reiter István
   
1 Bagdán Balázs
2 Bene Gergő
3 Bernáth Lili
4 Bodnár Balázs György
5 Borda Adrián
6 Csókás Botond
7 Csontos Fanni Panna
8 Daróczi Balázs
9 Deák Anna
10 Deli Dóra Szilvia
11 Dobi Beáa
12 Farkas Máté
13 Füle Kata
14 Hajagos Henrik Gergő
15 Hódi Balázs Dániel
16 Jávorka András
17 Józsa Gábor Márk
18 Karsai Áron
19 Korondi Gábor
20 Kovács Áron Gábor
21 Kovács Marcell
22 Kővágó Karina
23 Makai Levente
24 Martina Péter
25 Nagy Marcell Endre
26 Pozsár Adrienn
27 Sebe Anna Eszter
28 Szamosi Blanka
29 Szujó Orsolya
30 Váczi Ottó
31 Weinhardt-Kovács Ádám

 

11.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Dezsőfi Beatrix
     
1 Balogh Petra német
2 Csősz Alexandra kt
3 Domokos Henriett német
4 Erki Liliána német
5 Fehér Koppány László német
6 Ferkó Richárd kt
7 Ficsór Eszter kt
8 Jakus Luca kt
9 K Szabó Márta Inez kt
10 Kákonyi Enikő német
11 Kéri Fanni német
12 Kis Csaba kt
13 Kovács Viktória kt
14 Krivik Iván Gábor német
15 Kurucz Boglárka kt
16 Lakatos Lili Veronika kt
17 Lipóth Anna kt
18 Lőrincz Alexandra kt
19 Magyar Angéla kt
20 Nyúl Panna kt
21 Oláh Viktória Anna kt
22 Pácsa Laura német
23 Raffai Lili kt
24 Sinka Nóra német
25 Somogyi Izabella német
26 Strung Laura német
27 Szabadi Dávid Márk német
28 Szabó Ágnes német
29 Szeleczki István német
30 Szűcs Ada Csenge német
31 Tóth Patrik német
32 Zsikla Nikolett német
 
 
11.D emelt szintű biológia és emelt szintű matematika tagozat
osztályfőnök: Földváriné Csuti Orsolya
     
1 Balogh Benedek Zoltán matematika
2 Baranyó Patrik biológia
3 Csányi Mihály matematika
4 Farkas Gaszton Soma biológia
5 Győri Barbara biológia
6 Halasi Balázs matematika
7 Hankóczi Zsófia biológia
8 Herczeg Vivien biológia
9 Homoki Zsuzsanna Zsófia biológia
10 Katona Erzsébet matematika
11 Kiss Nikolett biológia
12 Kökény Petra matematika
13 Lehoczky Kinga Ágota biológia
14 Malecz Gergő biológia
15 Mikulás Zsófia Blanka matematika
16 Modok Bálint Imre biológia
17 Molnár Kinga biológia
18 Orgoványi Kevin matematika
19 Petrezselyem Péter biológia
20 Petrincza Krisztina biológia
21 Reibl Fanni biológia
22 Rékasy Zoltán matematika
23 Sallai Nikolett biológia
24 Schwasta Evelin biológia
25 Seres Ákos matematika
26 Sörös Péter Dániel matematika
27 Szabó Lilla Zsuzsánna biológia
28 Szabó Sándor matematika
29 Szalai Krisztofer matematika
30 Terebesi Dominika Krisztina biológia
31 Tóth Anikó matematika
32 Végh Ákos matematika
33 Vlaszov Artúr matematika
34 Zsikla Tamás matematika