12. évfolyam

12.A humán osztály
osztályfőnök: Csáki Tibor
   
1 Ádám Anna
2 Baranyi Abigél
3 Baross Anna
4 Benczúr Dzsesszika
5 Benkovics Balázs
6 Détári Ákos
7 Ferenczi Virág
8 Fodor Kitti
9 Földházi Tamás
10 Garaczi Gergely
11 Hádinger Dávid
12 Kilián Lilla
13 Kirner Berill Beáta
14 Kiss Benedek
15 Kiss Gréta
16 Kovács Áron Gábor
17 Kovács Fanni Mercédesz
18 Kovács Lili
19 Kozma Brigitta
20 Leviczky Luca Kata
21 Lisku Róbert
22 Machács Brigitta
23 Makó Tamás Sándor
24 Márton Nikolett
25 Mészáros Adrienn
26 Mészáros Virág
27 Molnár Gábor
28 Mozsárik Laura
29 Nagy Annabella
30 Sándor Péter
31 Szolnoky Tamás Jenő
32 Tompa Dávid Ferenc
33 Tóth Márton
34 Tóth Zsófia
35 Törteli Petra

 

12.B reál osztály
osztályfőnök: Reiter István
   
1 Bene Gergő
2 Bernáth Lili
3 Bodnár Balázs György
4 Borda Adrián
5 Csókás Botond
6 Csontos Fanni Panna
7 Daróczi Balázs
8 Deák Anna
9 Deli Dóra Szilvia
10 Divald Tamás Máté
11 Farkas Máté
12 Füle Kata
13 Habi Márk-István
14 Hajagos Henrik Gergő
15 Hódi Balázs Dániel
16 Jávorka András
17 Józsa Gábor Márk
18 Karsai Áron
19 Korondi Gábor
20 Kovács Marcell
21 Kővágó Karina
22 Makai Levente
23 Martina Péter
24 Nagy Marcell Endre
25 Pozsár Adrienn
26 Sebe Anna Eszter
27 Szamosi Blanka
28 Szujó Orsolya
29 Váczi Ottó
30 Weinhardt-Kovács Ádám

 

12.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Dezsőfi Beatrix
     
1 Csősz Alexandra kt
2 Domokos Henriett német
3 Erki Liliána német
4 Ferkó Richárd kt
5 Ficsór Eszter kt
6 Jakus Luca kt
7 K Szabó Márta Inez kt
8 Kákonyi Enikő német
9 Kéri Fanni német
10 Kis Csaba kt
11 Krivik Iván Gábor német
12 Kurucz Boglárka kt
13 Lakatos Lili Veronika kt
14 Lipóth Anna kt
15 Lőrincz Alexandra kt
16 Nyul Panna kt
17 Oláh Viktória Anna kt
18 Pácsa Laura német
19 Raffai Lili kt
20 Sinka Nóra német
21 Somogyi Izabella német
22 Strung Laura német
23 Szabadi Dávid Márk német
24 Szabó Ágnes német
25 Szűcs Ada Csenge német
26 Tóth Patrik német
27 Zsikla Nikolett német
 
 
12.D emelt szintű biológia és emelt szintű matematika tagozat
osztályfőnök: Földváriné Csuti Orsolya
     
1 Bakró-Nagy Máté Benő matematika
2 Balogh Benedek Zoltán matematika
3 Baranyó Patrik biológia
4 Csányi Mihály matematika
5 Farkas Gaszton Soma biológia
6 Győri Barbara biológia
7 Halasi Balázs matematika
8 Hankóczi Zsófia biológia
9 Herczeg Vivien biológia
10 Homoki Zsuzsanna Zsófia biológia
11 Katona Erzsébet matematika
12 Kiss Nikolett biológia
13 Kökény Petra matematika
14 Lehoczky Kinga Ágota biológia
15 Malecz Gergő biológia
16 Mikulás Zsófia Blanka matematika
17 Modok Bálint Imre biológia
18 Molnár Kinga biológia
19 Orgoványi Kevin matematika
20 Petrezselyem Péter biológia
21 Petrincza Krisztina biológia
22 Reibl Fanni biológia
23 Rékasy Zoltán matematika
24 Sallai Nikolett biológia
25 Schwasta Evelin biológia
26 Seres Ákos matematika
27 Sörös Péter Dániel matematika
28 Szabó Lilla Zsuzsánna biológia
29 Szabó Sándor matematika
30 Szalai Krisztofer matematika
31 Terebesi Dominika Krisztina biológia
32 Tóth Anikó matematika
33 Végh Ákos matematika
34 Vlaszov Artúr matematika
35 Zsikla Tamás matematika