10. évfolyam

10.A hat évfolyamos humán osztály
Osztályfőnök: Horváth Gábor

1 Barcsay Valter
2 Bende Bálint Zoltán
3 Bibok Gergő
4 Csőszi Kristóf Attila
5 Fekete Szonja
6 Fodor Anna
7 Horváth Csenge
8 Horváth Flóra
9 Horváth Zita
10 Juhász Valentina
11 Kanyó Dániel
12 Kapás Mónika Emerencia
13 Kiss Lilla
14 Kolonics Eszter
15 Kovács Dorottya
16 Kovács Marcell
17 Lantos Luca Sára
18 Majoros Vanda
19 Maráz Anna Zsuzsanna
20 Markos Rege
21 Nagy Lili
22 Péter Tamás
23 Salánki Villő
24 Sík Laura
25 Szeles Ármin
26 Szobodek Boglárka
27 Szobodek Dóra
28 Szondy Anna
29 Tálos Lili Anna
30 Vántus Luca
31 Varga Blanka
32 Varga Laura Lotti
33 Wórum Anna
34 Zsoldos Márton

10.B hat évfolyamos reál osztály
Osztályfőnök: Arany Tünde

1 Becsei Noel
2 Berkecz Hanna
3 Bimbó Anna
4 Bíró Marcell
5 Bódi Enikő
6 Borza Viktória
7 Csillag Zsombor Áron
8 Csontos Dóra
9 Csordás Hunor Benő
10 Hajdu Viktória
11 Csősz Barbara Szimonetta
12 Dutkon Dominik Krisztián
13 Fekete Zsombor
14 Horváth Zsófia
15 Institoris Dániel
16 Kis Orsolya
17 Kiss Ferenc
18 Kósa Edina
19 Kovács Attila
20 Lédeczi Nándor
21 Lukács Kornél
22 Mag Gábor
23 Makra Csongor Barnabás
24 Mucsi Réka
25 Nagy Benedek
26 Ötvös Donát Zsombor
27 Pap-Szekeres Panna Boglárka
28 Polyák Balázs
29 Princz-Jakovics Anna
30 Sámán Boglárka
31 Szabó Zsombor
32 Szemerédi Levente Béla
33 Szöllősi Hunor
34 Török Zsófia
35 Wórum Benedek

10.C angol és német kéttannyelvű osztály
Osztályfőnök: Dr. Chandlerné Rozinka Stefánia

1 Adonyi Lilla Szkilla angol
2 Balogh Edina Renáta német
3 Cseh Janka angol
4 Csobot Gyopár Anna német
5 Erdős Szabolcs Kristóf német
6 Eszenyi Elizabet angol
7 Faragó Bulcsú német
8 Gajdácsi Eszter angol
9 Gulyás Janka angol
10 Gulyás-Kis Zsófia angol
11 Gyöngyösi Fanni Edit német
12 Kárász Barnabás angol
13 Keserű Marcell angol
14 Kiss Viktória német
15 Kovács Kitti angol
16 Kullai Tamás angol
17 Majoros Cintia német
18 Mészáros Bulcsú angol
19 Szabó Boglárka angol
20 Szentesi Nóra angol
21 Talmácsi Janka angol
22 Tormási Tícia angol
23 Tóth Laura angol
24 Vincze Nádja német
25 Zsíros-Juhász Zsombor angol

10.D emelt biológia, matematika osztály
Osztályfőnök: Berki Judit

1 Bakos Péter Levente matek
2 Bakró Dorina matek
3 Bárdon Júlia biológia
4 Bugnó Gréta Flóra matek
5 Cserényi Helga biológia
6 Csordás Lili biológia
7 Dudás Tamás biológia
8 Fang Filoména Rita biológia
9 Fodor Léna biológia
10 Gábris Emese matek
11 Gyenei András matek
12 Gyulai Áron matek
13 Hajnal Daniella Liza biológia
14 Halasi Ákos matek
15 Hegedűs Bálint matek
16 Izsó Virág Erzsébet biológia
17 Kara Péter biológia
18 Katona Léna biológia
19 Katona Márton Miksa biológia
20 Kis Domonkos matek
21 Kislőrinc Evelin biológia
22 Kiszely Karolina Léna biológia
23 Maszlik Zsófi matek
24 Miklós Virág biológia
25 Nagy Jázmin Jávorka biológia
26 Nám Mihály matek
27 Oláh-Marcényi Balázs matek
28 Oravecz Kata biológia
29 Pádár Andor matek
30 Pál Róbert biológia
31 Páll Péter Levente matek
32 Polyák Dániel biológia
33 Sikorszki Péter matek
34 Vincze Zorka matek