10. évfolyam

10.A hat évfolyamos humán osztály

osztályfőnök: Sándorné Kormos Edit

 

1

Ámán Gréta

2

Apró Mária mt

2020-2021-es tanévben magántanuló

3

Bábel Virág mt

2020-2021-es tanévben magántanuló

4

Bagaméri Orsolya

5

Balla Levente

6

Bánkuti Henrietta

7

Benák Martin

8

Berta Hanna Zita

9

Daczi Anna

10

Dancsó Donát

11

Domján Laura Zoé

12

Forgó Anna

13

Gajdos Máté

14

Hajkó András

15

Horváth Jázmin

16

Jakab-Tóth Kornélia Tirza

17

Juhász Luca

18

Kasztel Petra

19

Kiss Donát

20

Kiss Levente

21

Klucsik Eszter

22

Kovács Bálint

23

Kovács Krisztián

24

Krisztián Gergő

25

Mészáros Levente

26

Molnár Szabolcs

27

Nagy Miksa Ottó

28

Salamon András

29

Szabó Dorottya

30

Szakál András Márk

31

Szemerey Szinta

32

Szőnyi Nándor

33

Tóth Dalma

34

Vári Máté Domokos

 

10.B hat évfolyamos reál osztály

osztályfőnök: Szalai Péter

 

1

Bak Angelika Hédi

2

Beóka Brandon Dávid

3

Berki Péter

4

Biczók Petra

5

Bódi Levente

6

Darányi Dorottya Anna

7

Dénes Barnabás

8

Harnos Zétény

9

Hegedűs Tamás

10

Jászberényi Balázs

11

Kaldenekker Dávid István

12

Kanizsai Benedek

13

Kollár Ádám

14

Kósa Péter

15

Kovács Dorina

16

Kovács János

17

Kovács Kinga Judit

18

Lipóczi Levente László

19

Madi Tibor

20

Marozsi Lenke Sára

21

Nagyhegyesi Luca

22

Pethő Dorottya

23

Rácz Péter Dániel

24

Sándor Enikő

25

Simon Alex

26

Takács Gergő

27

Tormási Kristóf

28

Török Máté

29

Vinkler Réka

30

Wórum Soma

31

Zakály Péter

 

10.C angol KT, német KT osztály

osztályfőnök: Csűri Regina

 

1

Albert Adrienn

német

2

Bencsik Adél

angol

3

Bódi Réka

angol

4

Börcsök András

német

5

Bujdosó Luca Dorka

angol

6

Csontos Csilla

angol

7

Domokos Noémi Klára

angol

8

Eszenyi Elizabet

angol

9

Fapál Zsombor

angol

10

Farkas Kinga Alexandra

német

11

Gulyás Blanka Anna

német

12

Jankovics Viktor

német

13

Jókai Orsolya

német

14

Kalmár Kristóf Zoltán

angol

15

Kovács Kende

angol

16

Kovács-Badó Kitti

angol

17

Lisku Andor Rafael

német

18

Müller Blanka

angol

19

Pásztor Csaba

angol

20

Rimóczi Hédi

angol

21

Szabó Benedek

angol

22

Szabó Kálmán

német

23

Szenti Lilla Csenge

angol

24

Szőke-Tóth Norisz

angol

25

Tóth Tímea

német

26

Tóth Zsanna

német

27

Varga Flóra

német

28

Veress Kinga Kincső

német

29

Vermes Janka

német

30

Virág Luca

angol

 

10.D emelt biológia, matek osztály

osztályfőnök: Reiter István

 

1

Árva Áron

matek

2

Balog Krisztina

biológia

3

Barna Lilla

biológia

4

Bodor Enikő Bianka

biológia

5

Deák Ákos Lajos

matek

6

Deák Botond Gyula

matek

7

Endre Máté

biológia

8

Faragó Áron Levente

biológia

9

Gszelmann Barbara

biológia

10

Hajdú Erik

biológia

11

Halasi Gergő

matek

12

Halmavánszki Blanka

biológia

13

Jeszenői Sára

matek

14

Karancsi Dominik

biológia

15

Kelemen Kevin

matek

16

Kiss Jana Borbála

biológia

17

Kohut Márk Balázs

matek

18

Kőrösi Sára

biológia

19

Kővágó István

biológia

20

Lukács Kata

matek

21

Mayer Kristóf Sebestyén

matek

22

Melján Dávid Gergő

matek

23

Molnár Botond

matek

24

Nagy Leila Vivien

matek

25

Nagy Miklós Ádám

matek

26

Palotás László Máté

biológia

27

Pancza Zsófia

biológia

28

Prikkel Noémi

biológia

29

Soós Bence

biológia

30

Szabó Ágnes

matek

31

Tekes János

matek

32

Tohai Olivér

matek

33

Túri Bálint

matek

34

Vizi Milán Gergő

matek

 

10.E AJTP osztály

osztályfőnök: Csordás-Nagy Sára

 

1

Dora Ágnes

2

Maczkó Tünde

3

Simon Adrienn Kitti

4

Spannenberger Emese

5

Stocker Abigél

6

Szabó Napsugár

7

Szappanos Richárd

8

Tóth Szilveszter Dominik

9

Turuc Ivett