10. évfolyam

10.A hat évfolyamos humán osztály
Osztályfőnök: Laczkó János

1 Bátay Laura Linda
2 Borsik Virág Jázmin
3 Castronovo Marilena
4 Csányi Dóra
5 Cseh Sára
6 Csontos Letícia
7 Dáni Zsombor Tibor
8 Domokos Bence
9 Dubravcsik Bálint András
10 Faragó Péter
11 Fazekas Lara Fanni
12 Fehér Olivér
13 Fodor Barnabás
14 Király Ernő
15 Kis Veronika
16 Kovács Ákos
17 Kovács Hunor Marcell
18 Kovács Merse
19 Kökény Abigél
20 Máté Karsa
21 Molnár Gréta Hanna
22 Molnár Zalán Antal
23 Nyilas Petra
24 Nyúl Zsófia
25 Ozsváth Ádám Ferenc
26 Perge Levente
27 Sánta Bettina
28 Strupka Anna Tünde
29 Szigeti Csenge
30 Szloboda Adél
31 Török Veronika
32 Túri Zsófi
33 Varga Villő
34 Véh Panni
35 Vincze Sára Milla

10.B hat évfolyamos reál osztály
Osztályfőnök: Kovácsné Szipán Andrea

1 Ádány Donát Olivér
2 Bakos Patrik
3 Béla Kamilla
4 Benkovics István Bendegúz
5 Bocskai Anna
6 Dinka Álmos Csaba
7 Domján Larina
8 Gonda Csongor
9 Gonda Zoltán Sebestyén
10 Hajdu Viktória
11 Halmos Csongor
12 Konfár Kitti Irén
13 Kósa Bence
14 Kőházi-Kis Zoltán Botond
15 Krammer Áron
16 Lehoczky Barnabás András
17 Leitert Dániel
18 Majer Marcell
19 Makra Lili Mandula
20 Matócsi Krisztina Beatrix
21 Misits Máté István
22 Nagy Levente
23 Papp Leila
24 Rácz Liza Edina
25 Rausch Ádám
26 Romhányi Kitti
27 Sándor Boglárka
28 Szabó Máté Norbert
29 Szél László
30 Szűcs Doren
31 Szűcs Eszter
32 Takács Nóra Lídia
33 Vercz Máté
34 Wórum Regő

10.C angol és német kéttannyelvű osztály
Osztályfőnök: Faragóné Tóth Andrea

1 Budai Milán angol
2 Fábián Zsanett német
3 Facskó Anna angol
4 Gonda Veronika Tünde angol
5 Halmavánszki Dóra német
6 Incze Mihály Barnabás angol
7 Kiss Boglárka angol
8 Kiss Réka Tamara német
9 Komjáthy Lili Anna német
10 Kordás Anna angol
11 Kullai Tamás angol
12 Lengyel Petra angol
13 Lisku Illés István német
14 Magyar Máté angol
15 Nagy Bianka angol
16 Nagy Petra német
17 Nemcsok Patrik angol
18 Orcsik Zsófia Klára német
19 Ozsvát Milán német
20 Porvan Hunor angol
21 Sárosi Bálint angol
22 Tóth Tünde német
23 Tóth-Kovács Lili angol
24 Virág Alexandra Elina angol
25 Walter Dávid angol
26 Wolf Hanna angol
27 Zakar Lili Mária angol

10.D emelt biológia, matematika osztály
Osztályfőnök: Ragó Anikó

1 Aczél-Szabó Csongor matek
2 Antoni Benjámin matek
3 Bamberger Brigitta matek
4 Boda-Papp Lóránt biológia
5 Bódi Sándor matek
6 Borsos Borisz Boldizsár matek
7 Csernus Léda matek
8 Dobos Ágnes biológia
9 Domokos Larissza biológia
10 Fang Liliána Mária biológia
11 Faur Barbara biológia
12 Fekete Zoltán Álmos biológia
13 Ferenczi-Nagy András matek
14 Győri Ágoston matek
15 Kamenár Kristóf József matek
16 Kovács Dóra biológia
17 Krizsány Endre biológia
18 Li Veronika Teodóra biológia
19 Makai Mandula matek
20 Makány Nóra Emese biológia
21 Malecz Réka biológia
22 Mármarosi Eszter matek
23 Nagy Péter Tibor matek
24 Orosz Csenge Beatrix matek
25 Páll Attila matek
26 Polónyi Réka biológia
27 Sándor Nóra matek
28 Schultz Patrik matek
29 Sipos Dorka biológia
30 Süveges Roland biológia
31 Telek Dorina matek
32 Zoboki Botond Zorán biológia

10.E osztály
Osztályfőnök: Halász Gergely

1 Farkas Lili
2 Győrgy Éva Gabriella
3 Jámbrik Emese
4 Katona Márk Benjámin
5 Katona Norbert Márkus
6 Major Botond Benjámin
7 Olar Alexander
8 Papp Orsolya
9 Pint László
10 Szilvásy Szabolcs
11 Sztanik Kíra