2015/16-os végzős évfolyam

12.A humán osztály
osztályfőnök: Détáriné Szabó Anikó
   
   
1 Árgyelán Hanna
2 Bacsa Kamilla
3 Barabás Dániel
4 Berényi Mirjam
5 Csengery Attila Alex
6 Csernus Anna
7 Csordás Nagy Mátyás
8 Del-Fabró Dorka
9 Farkas Lili
10 Fazekas Dávid
11 Fehér Bálint
12 Haincz Elza Ditta
13 Horváth Dániel
14 Hőbör Bence
15 Józsa Bálint
16 Kirják Gyárfás
17 Kiss Viktória
18 Kriskó János
19 Kurucz Vivien
20 Leviczky Lili
21 Nagy Zsófia
22 Németh Bettina
23 Orosz Petra
24 Papp Zsófia
25 Posztós Laura
26 Sárga Ákos
27 Szabó Anett
28 Szappanos Janka
29 Treiber Marcell
30 Valter Lili
31 Varga Lilla
32 Zagyi Fruzsina
 
 
12.B reál osztály
osztályfőnök: Tóth Zsolt
   
1 Bácsi Kinga
2 Bognár Dorottya
3 Déri Péter
4 Farkas Armand
5 Farkas Brigitta
6 Gaál Bence
7 Gáspár Dániel
8 Görög Edina
9 Győri Domonkos
10 Hajagos Erika Csenge
11 Hegedűs Fanni
12 Horváth Krisztián
13 Józsa Gergő
14 Kamenár Dávid
15 Kiss Gréta
16 Kiss Lúcia Beatrix
17 Kovács Ferenc Tamás
18 Kuti Alexandra
19 Laczkó Dóra Roberta
20 Lénárt Bence
21 Molnár Kinga
22 Németh Kinga
23 Nyúl Endre
24 Pálmai Norman
25 Pócsi Bence
26 Rádi Orsolya
27 Remecz Anna
28 Remecz Lilla
29 Simon Rebeka
30 Szipli Szabolcs
31 Tegez Balázs
32 Tóth Judit
33 Tóthpál Martin
34 Zsíros Laura
 
 
12.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Nagy Andrea
     
1 Cseh Kata németes
2 Farkas Virginia kt
3 Gajdics Janka kt
4 Gál Dávid Attila kt
5 Győrfi Tamás németes
6 Hajagos Tóth Ákos németes
7 Kollár Lili Dorottya kt
8 Köblös Krisztián németes
9 Martina Dániel németes
10 Nagy Bence kt
11 Obornyák Georgina németes
12 Odrobina Éva németes
13 Orovecz Árpád kt
14 Palágyi Nikoletta Éva kt
15 Pásztor Tamás kt
16 Patus Bernadett Ildikó kt
17 Rakiás Anita németes
18 Szabó Gábor kt
19 Szabó Tünde Anna kt
20 Szórát Adél Katalin németes
21 Takács Eszter kt
22 Takács Vivien kt
23 Tarkó Gábor kt
24 Vágó Georgina kt
25 Zsolnai Boglárka kt
 
 
12.D emelt szintű biológia és általános tantervű tagozat
osztályfőnök: Kissné Földy Katalin
     
1 Ádám Márk ált. tant.
2 Bakró Dóra biológia
3 Bognár József biológia
4 Csendes Nóra ált. tant.
5 Faragó Sándor biológia
6 Fazekas Cintia biológia
7 Gyöngyösi Kreszcencia Adél biológia
8 Hajagos Luca ált. tant.
9 Hajagos-Bali Dóra ált. tant.
10 Horváth Dávid Ádám biológia
11 Kilián Csenge ált. tant.
12 Kiss Bianka biológia
13 Kovács Nándor ált. tant.
14 Lingurár Klaudia Noémi ált. tant.
15 Molnár Barbara ált. tant.
16 Molnár Gergely biológia
17 Nagy Dominika biológia
18 Orgoványi Noé ált. tant.
19 Persóczki Blanka ált. tant.
20 Petró Ildikó biológia
21 Repka Éva Katalin biológia
22 Révész Edit ált. tant.
23 Sebők Fanni ált. tant.
24 Sréter Annamária biológia
25 Szabó Ágota biológia
26 Szabó Réka biológia
27 Szekeres Andor ált. tant.
28 Tóth Patrik biológia
29 Tóth Vivien Magdolna ált. tant.
30 Váczi Vivien ált. tant.
31 Varga Brenda biológia
     
     
13.E osztály
osztályfőnök: Gyovai Sándor
   
1 Balogh Nikolett
2 Berei Tamás
3 Csehi Máté
4 Csoba Gábor
5 Dunai Kitti
6 Herceg Bianka
7 Hodován Szabolcs
8 Horváth Tünde
9 Karlovitz Lionel
10 Kovács Lajos
11 Lizák Cintia
12 Magyar Botond
13 Nagy Péter
14 Nagy Renáta
15 Pöszmet Klára
16 Szabó Regina
17 Szappanos István
18 Szíjjártó Emőke
19 Vaszil Lajos
20 Vörös Nikolett