10. évfolyam

10.A humán osztály
osztályfőnök: Albert Csilla
   
1 Almási Mirkó
2 Bán Lilianna
3 Bartus Bertalan
4 Berta Barnabás
5 Brem Lilien
6 Csányi Blanka Róza
7 Csontos Gertúd Orsolya
8 Danka Petra
9 Farkas Péter
10 Fekete András
11 Finta Réka
12 Fodor Adrienn
13 Harnos Botond
14 Hegedűs Attila
15 Holka Jázmin
16 Horváth Gergő Zsombor
17 Jászebrényi Anna
18 K. Szabó Flóra
19 Kasztel Balázs
20 Kiss Noémi
21 Kollár Petra Hajnalka
22 Kósa Lotti
23 Kosztelny Hanna Kata
24 Kulcsár Bálint
25 Lovas Gábor Attila
26 Mag Zsófia
27 Magó Brúnó Gergő
28 Major Lilla
29 Nagy Gergő Ádám
30 Pánczél Kamilla Réka
31 Pap-Szekeres Málna Hanna
32 Pinke Natália
33 Sárkány Balázs
34 Simon Gréta Lilla
35 Vedres Balázs Dániel

 

10.B reál osztály
osztályfőnök: Szabó László
   
1 Agárdi Antal
2 Baranyi Lili
3 Besze Boglárka
4 Biró Szilárd
5 Boda Milán
6 Bucskó Ernő
7 Cseh Kristóf Dávid
8 Egervölgyi Tamás
9 Fekete Dezső Domokos
10 Garamvölgyi István Attila
11 Gyurkó Márton Sándor
12 Hegedűs Dániel
13 Hudák János
14 Juhász Dániel
15 Kákonyi Ákos Richárd
16 Kele Zsombor István
17 Kiss Péter
18 Kohlrusz Péter
19 Koncsik Laura Petra
20 Kovács Bendegúz
21 Kozák Zsombor
22 Máté Marcell
23 Medgyesi Gyöngyi
24 Molnár Szabolcs
25 Pajor Jenő
26 Palásti Péter
27 Rácz Emese Dorka
28 Sándor Balázs
29 Schultz Viktória
30 Sebe András László
31 Szűcs Vince
32 Tabajdi Máté
33 Takács Gyula Donát
34 Török Donát
35 Turcsányi Rita Alexandra
36 Vincze Dávid
37 Vitorino-Esparteiro Marcell

 

10.C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német tagozat
osztályfőnök: Dr. Chandlerné Rozinka Stefánia
     
1 Bihal Fanni kt
2 Biliczki Gréta Lilla német
3 Bossányi Milán Márk kt
4 Bottlik Zsuzsanna kt
5 Faragó Nóra német
6 Farkas Hanna német
7 Győrfi Martin Gyula német
8 Hajdú Bálint német
9 Halla Luca kt
10 Határ Viktória kt
11 Hegedűs Anna kt
12 Hegyi Fanni német
13 Hódi Bernadett Diána német
14 Horváth Máté kt
15 Juhász Dóra német
16 Kancsár Emese Kitti kt
17 Kelemen Kira Léna kt
18 Keresztes Zsombor német
19 Kovács Adrián német
20 Odrobina Lilla kt
21 Olajos Levente Bence német
22 Pál Szabina német
23 Ráduly Adél kt
24 Saláta Márton László kt
25 Steiner Ferenc kt
26 Szabó Botond német
27 Szakál Luca kt
28 Tóth Levente német
29 Unghváry Mátyás kt
 
 
10.D emelt szintű biológia, kémia és emelt szintű matematika, fizika tagozat
osztályfőnök: Tóth Zsolt
     
1 Albert Viktória biológia
2 Apagyi Dávid matematika
3 Bartucz Bianka matematika
4 Borsos Balázs biológia
5 Csányi Gábor matematika
6 Dér Martin biológia
7 Faragó Zsombor biológia
8 Fehér Annamária matematika
9 Fehér Kata Sára biológia
10 Gombkötő Gábor matematika
11 Grosschmid Gergely Ármin biológia
12 Harkai Sarolta biológia
13 Huszka Bendegúz Gergely matematika
14 Járfás Ottilia Krisztina biológia
15 Kara Zsombor matematika
16 Kirschner Bernadett matematika
17 Kisjuhász Anna biológia
18 Kontra Anna Viktória matematika
19 Kovács Anna matematika
20 Magó Szabolcs Zoltán biológia
21 Meskó Réka biológia
22 Mészáros Anikó biológia
23 Miszler Levente matematika
24 Monori János Bence matematika
25 Német Fanni matematika
26 Nyíri Mónika biológia
27 Nyitrai Regina biológia
28 Ottó Dorina matematika
29 Papp Martin matematika
30 Pataky Noémi biológia
31 Rácz Anna biológia
32 Szabó Ákos Soma biológia
33 Szilágyi Anna matematika
34 Tasi Rita Irén biológia
     
     
10.E osztály
osztályfőnök: Bárány Hedvig
   
1 Csernus László
2 Csontos Tamás
3 Divald Tamás
4 Farkas Enikő Viktória
5 Farkas Tímea
6 Gáspár Anett
7 Królik Krisztina Andrea
8 Pap Károly
9 Söre Krisztina
10 Szabó Dorina
11 Szabó Judit
12 Szabó Petra
13 Szőke Gréta
14 Varga Emese
15 Vizi Renátó György