11. évfolyam

11.A

hat évfolyamos humán osztály

osztályfőnök:

Détáriné Szabó Anikó

 

1

Bak Laura Anna

2

Batta Dorka Vera

3

Béla Vanda

4

Bényei Anna Dorina

5

Czetka Emese Zsófia

6

Csontos Bianka

7

Csőke Réka

8

Dénes Lili Gréta

9

Dezsőfi András

10

Faragó Dóra

11

Gáspár Petra

12

Gyapjas Zsombor

13

Karasz András Ernő

14

Kele Csenge

15

Kiss Virág

16

Kósa Kamilla Judit

17

Kovács Zita

18

Kurucz Zalán

19

Leviczky Flóra Mónika

20

Magos Anna

21

Magyari Gergely

22

Magyari Máté

23

Makra Gergely Bendegúz

24

Németh Zsófi

25

Nyári Ábris

26

Nyúl Dániel

27

Pintér Patrik

28

Rákóczi Laura

29

Sáfrány Panna Eszter

30

Szalai Balázs József

31

Szilágyi Edina Réka

32

Szita János Levente

33

Tasi Luca

 

11.B

hat évfolyamos reál osztály

 

osztályfőnök:

Tóthné Pintér Kinga

 

1

Bálind Fanni

2

Baltás Ádám Attila

3

Bene Norman

4

Boller Zsófia

5

Boros Sára

6

Csupor Ákos

7

Dénes Máté Pál

8

Dinka Balázs Csanád

9

Geiger Dávid

10

Gulyás Gréta

11

Gulyás Tibor

12

Györkis Balázs

13

Jerémiás Judit

14

Juhász Réka

15

Karsai Zalán

16

Kiss Barnabás

17

Kiss Bertalan

18

Kurdi Zsombor

19

Magyari Mikes

20

Makra Mandula Réka

21

Mészáros Ágoston

22

Oláh Hanna Rezeda

23

Ónodi Csenge

24

Pánczél Ármin Huba

25

Pavlovics Petra

26

Pozsár Dávid

27

Pribék Krisztina

28

Schultz Benjámin

29

Szabadkai Attila

30

Szabó Ádám

31

Szénás Zsombor

32

Tóth Ambrus

33

Tóth Nóra

34

Váradi Dorottya

35

Vízhányó Lili

 

11.C

angol KT, német KT osztály

osztályfőnök:

Gerstmár Rita

 

1

Barcsák Sára Gizella

német

2

Bozsonyi Bonnie

német

3

Chandler Oliver Seymour

angol

4

Csabai Virág Anna

német

5

Dinók Nóra

angol

6

Fábián Gyöngyi

angol

7

Fábián Lizett

angol

8

Fejes Enikő

angol

9

Fodor Annamária

angol

10

Gál Bence

német

11

Hermkens Anna Theodóra

angol

12

Kopjás Kevin Zsolt

angol

13

Kovács Alexandra Lili

angol

14

Kovács Zsombor

német

15

Kuchta Gábor Benedek

német

16

Labancz Dóra

angol

17

Nagy Viktória

angol

18

Nemes Dorka

angol

19

Noszkó Dóra

német

20

Nyitrai Titusz

angol

21

Pisano Nicholas

angol

22

Porvan Eszter

angol

23

Rajta Adolf

német

24

Szilvási Nóra

angol

25

Tóth Kincső

német

26

Vandlik Janka Eszter

angol

27

Varga Virág

német

28

Vig Sára

német

29

Zsikla Amarilla

angol

 

11.D

emelt szintű biológia, matek osztály

osztályfőnök:

Kiss Sándor

 

1

Abdel-Magid Iván

biológia

2

Barna Bernadett

biológia

3

Bartucz Bernadett

matek

4

Benyó Bálint

matek

5

Bodor Bendegúz

matek

6

Borbély Fanni

biológia

7

Csizmadia Péter Károly

matek

8

Demeter Léna

biológia

9

Dinka Hunor Levente

matek

10

Grosschmid Marcell Benjámin

biológia

11

Juhász Bálint

biológia

12

Juhász Márk Hunor

matek

13

Kocsi Brigitta

matek

14

Koncz Tamás

matek

15

Kovács Dániel

biológia

16

Lajter Hanna Kinga

biológia

17

Lédeczi László

matek

18

Losonczi József

biológia

19

Lovászi Botond

matek

20

Németh Eszter

biológia

21

Nyul Péter

biológia

22

Pfendler Emese

biológia

23

Papp Dóra Ágota

biológia

24

Pataki Bence

matek

25

Polyák Márk

matek

26

Szabó Gréta

biológia

27

Szentesi Villő

matek

28

Terbe Zsuzsanna

biológia

29

Tovaj Gergely

matek

30

Váczi Bence

biológia

31

Viczián Ákos

matek

32

Zsámboki Zsanett

biológia

 

11.E

AJTP osztály

osztályfőnök:

Frisnicz Irén

 

1

Benkő Krisztián

2

Benyó Attila

3

Hegedűs Dominik

4

Molnár Milán

5

Surján Miklós

6

Sutus Lóránt

7

Szimilkó Alex Tibor

8

Turuc Árpád