Tanáraink

Tanáraink a 2017/2018. tanévben

 

Név:

Szak:

Osztály-főnök

megbízatások

Szabó István

matematika – fizika

 

intézményvezető

Buday Rezső

történelem – földrajz

 

intézményvezető-helyettes
AJTP programfelelős

Sáró Péter

fizika – kémia

 

intézményvezető-helyettes

Albert Csilla

magyar – angol nyelv – orosz

10.A

 

Arany Tünde

matematika - fizika

 

 

Bárány Hedvig matematika

10.E

közösségi szolgálat

Bárányné Nagy Erika

magyar – történelem

 

 

Csáki Tibor

történelem – földrajz – bolgár

11.A

 

Dr. Chandlerné Rozinka Stefánia

angol nyelv

10.C

angol mk. vez.

Csordás-Nagy Sára

német nyelv – orosz

12.E

német mk. vez.

Csordás Péter informatika – matematika    

Csűri Regina

angol

 

 

Dezsőfi Beatrix

angol nyelv – orosz

11.C

 

Détáriné Szabó Anikó

történelem – földrajz

8.A

történelem mk. vez., PDSZ,
Közalk. Tanács vez.

Dunszt Ágota

olasz – spanyol

   
Dunszt Ferenc testnevelés    

Faragóné Tóth Andrea

angol nyelv

9.C

 

Fári János

informatika – matematika

 

 

Földváriné Csuti Orsolya

magyar – történelem

11.D

 

Frisnicz Irén

német nyelv – orosz – tánc és dráma

9.AJTP

 

Gerstmár Rita

magyar – történelem

 

magyar mk. vez.

Gyovai Sándor

matematika – fizika

 

 

Halász Gergely

biológia – kémia

12.B

 

Hankóczi Gergelyné magyar – történelem  

Hegedüs Marietta

biológia – könyvtár

9.A

ifj. véd. felelős,
közösségi szolgálat

Horváth Gábor

testnevelés

 

 

Karagics Mátyás

testnevelés

12.C

testnevelés mk. vez.

Kis Pál Lászlóné

német nyelv

Kiss Sándor

történelem – orosz

 

 

Kissné Földy Katalin

német nyelv – történelem

 

 

Kovácsné G. Ivett

angol nyelv

Kovácsné Szipán Andrea

matematika – francia nyelv

 


Laczkó János ének-zene
Laczkóné Szajki Katalin történelem - spanyol

Muresán Krisztina

francia – spanyol

 

Közalk. Tanács tag, közösségi szolgálat

Dr. Nádháziné Borbola Éva

matematika – fizika

9.D

 

Nagy Andrea

angol nyelv – orosz

 

 

Nagyné Viszmeg Edit

matematika

12.D

 

Ragó Anikó biológia – kémia

9.B

biológia mk. vez.

Reiter István

matematika – kémia

11.B

matematika mk. vez.

Sándorné Kormos Edit

testnevelés – gyógytestnevelés - biológia

7.A

 

Sáróné J. Szabó Irén

fizika – kémia


Közalk. Tanács tag

Streichonovecz Ilona könyvtáros   tankönyvfelelős

Dr. Szablics Bálintné

matematika – fizika

 

ofi. mk. vez.

Szabó László

földrajz – testnevelés

10.B

 

Szabó Nóra

rajz – művészettörténet

 

 

Szalai Péter

matematika – fizika

7.B

fizika mk. vez.

Takács István Árpád

matematika – informatika

9.E

IDB

Tarjányiné Turai Adrienn angol
 
Tóthné Pintér Kinga magyar
8.B
 

Tóth Zsolt

fizika – kémia

10.D

kémia mk. vez.

Vincze Annamária angol nyelv – történelem
12.A
Robert Worm német nyelv

Óraadó tanárok

Név

Tanított tantárgy

Borsosné Horváth Krisztina

dráma

Kholruszné Csórián Katalin

biológia angol nyelven

Kovács György

fizika

Orbán Edit

dráma és tánc

Szabados László

történelem

Szabó Imre

erkölcstan és etika

Szél Nikoletta

kémia

Etienne Capitan

angol