2009/10-es végzős évfolyam

12. A

Osztályfőnök: Dátériné Szabó Anikó

Hat évfolyamos humán

  1.  

Bán Barbara

  1.  

Bódis Dorina

  1.  

Csizmadia Zoltán

  1.  

Csoma Dorottya

  1.  

Fazekas András

  1.  

Füzi Péter

  1.  

Gombos Alexandra

  1.  

Juhász Mihály

  1.  

Karagics Anna Magdolna

  1.  

Karlovschi Orsolya

  1.  

Kaszap Gabriella

  1.  

Kósa Klaudia

  1.  

Kovács Tímea

  1.  

Kováts Boróka

  1.  

Kremzer Viola

  1.  

Kristóf Martin

  1.  

Méhész Ildikó

  1.  

Nagy Dóra

  1.  

Nagy Nikolett

  1.  

Nagy Réka

  1.  

Nyakó Balázs

  1.  

Pádár András

  1.  

Pallagi Melitta

  1.  

Szajki Eszter

  1.  

Török Tímea

  1.  

Ujhidy Alina

  1.  

Varga Gergő


12. B

Osztályfőnök: Sáróné J. Szabó Irén

Hat évfolyamos reál

  1.  

Bácsi Marcell

  1.  

Balogh Szabina

  1.  

Bodri Péter

  1.  

Dani Bálint

  1.  

Dudás Fanni

  1.  

Fekete Bence László

  1.  

Gaál Márk

  1.  

Greksa Bence

  1.  

Hajdú Anna

  1.  

Hum Zsolt

  1.  

Kis Viktória

  1.  

Knódel Máté János

  1.  

Konfár Julianna

  1.  

Kovács Mátyás

  1.  

Loboda Vivien

  1.  

Lovas Gergely

  1.  

Nagy Gergő

  1.  

Németh István Benjámin

  1.  

Nusser Barbara

  1.  

Papp Renáta

  1.  

Pongrácz Lilla

  1.  

Szeleczki Fanni

  1.  

Széll Attila

  1.  

Szendrei Gyöngyvér

  1.  

Szilvási Máté

  1.  

Szűcs Imola

  1.  

Tóth Attila

  1.  

Tóth Jenő

  1.  

Ziegner Bence

 


12. C

Osztályfőnök: Bárányné Nagy Erika

 Magyar-angol kéttannyelvű

  1.  
Donáth Viktória
  1.  
Faragó Enikő
  1.  
Fehér Anna
  1.  
Jánosy Márton
  1.  
Major Eszter
  1.  
Mogyorósi Anna
  1.  
Pálkovács László
  1.  
Patus Zsolt
  1.  
Radnai Donát
  1.  
Szabó Ádám
  1.  
Szepesi Éva
  1.  
Szórádi Éva
  1.  
Ugrik Milán
  1.  
Vágó Miklós

 Emelt szintű német

  1.  

Bekő Márta

  1.  

Biernát Mercédesz

  1.  

Bognár Lilla

  1.  

Dömsödi Árpád

  1.  

Hegedűs Henriett

  1.  

Kapás Dániel

  1.  

Kovács Ildikó

  1.  

Körözsi Petra

  1.  

Nagysolymosi Klára

  1.  

Pap Márkó

  1.  

Szabó Krisztina

  1.  

Terbe Zsófia Anna

  1.  

Zubornyák Barna

 


12. D

Osztályfőnök: Kiss Ildikó

Általános tantervű

  1.  

Anka Enikő

  1.  

Bakos Dóra

  1.  

Czira Lilla

  1.  

Csák Attila

  1.  

Damásdi Dénes

  1.  

Faragó Dávid

  1.  

Hartyáni Milán

  1.  

Heidrich Bernadett

  1.  

Janó Zsolt

  1.  

Kovács Barbara

  1.  

Kovács Gergely

  1.  

Mecséri Dávid László

  1.  

Takács Renáta

  1.  

Tóth Gábor

  1.  

Tóth Zsuzsa

  1.  

Veres Attila

Emelt szintű biológia

  1.  

Hajdu Dávid

  1.  

Kiss Tamás

  1.  

Lakos Zsuzsanna Julianna

  1.  

Matalin Melinda

  1.  

Miklós Márk

  1.  

Nagy Barbara

  1.  

Polyák Enikő

  1.  

Putnoki Edit

  1.  

Sinkó Laura

  1.  

Szluka Barbara

  1.  

Tóth Adrienn

  1.  

Zsubori Zsanett