2014/15-ös végzős évfolyam

2
12. A 6 évfolyamos humán
osztályfőnök: Tóthné Pintér Kinga
   
1. Almási Fanni
2. Balázs Lilla
3. Beóka Balázs
4. Boller Balázs
5. Budai Ákos
6. Détári András
7. Dobány Péter
8. Dobozy Csilla Annamária
9. Dudás Dániel
10. Farkas Viktória
11. Géró Regina
12. Heim Lehel
13. Hornok Máté
14. Hortobágyi Krisztina
15. Kanyó Dávid
16. Karasz Lili Anna
17. Kiss Boglárka
18. Kiss Mátyás
19. Kiss-Tóth Anna
20. Lakó Richárd
21. Lehoczky Kristóf
22. Marozsi Gábor Bence
23. Máté Tekla
24. Nemetz Norbert Gyula
25. Papp Zsófia
26. Pásztor Máté
27. Pintér Anita
28. Simon Gábor
29. Sipos Nikolett
30. Szabó Levente Lajos
31. Szalai Péter
32. Szappanos Janka
33. Tóth Áron
34. Zala Noémi
35. Zsótér Ádám

   
12. B 6 évfolyamos reál
osztályfőnök: Nádháziné Borbola Éva
   
1. B. Tóth Orsolya
2. Bakos Márk
3. Báldy Zsolt
4. Balog Beáta Adél
5. Budai Bálint
6. De Jonge Gábor
7. Fehér Gábor Ádám
8. Furkó Tamás
9. Gombos Dávid
10. Grecs Gergő
11. Gyenge Regina
12. Hriagyel Bence Balázs
13. Janovák Luca
14. Jaskó Ágota
15. Juhász Viktor Levente
16. Kádár Máté
17. Kapás Ádám
18. Kiss Nóra
19. Kovács Anikó Brigitta
20. Kovács Boglárka
21. Kovács Emese
22. László Alexandra Gabriella
23. Lukács Máté
24. Móra Róbert
25. Nagy Szabolcs
26. Szabó Péter
27. Takács Dániel Zsolt
28. Tóth Ádám Imre
29. Tóth Balázs Zoltán
30. Tóth Enikő Sára
31. Tóth Lilla Patrícia
32. Varga Annamária
33. Varga Roland
34. Zsíros Menyhért Gábor

   
12. C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű német
osztályfőnök: Bárányné Nagy Erika
   
1. Antal Zsombor kt
2. Bíró Levente Sándor német
3. Bőszén Adrienn kt
4. Bőtös Bettina Barbara kt
5. Bujdosó Gréta kt
6. Bús Mirjam kt
7. Danicska Tamás kt
8. Diós Eszter német
9. Emődi Enikő Hédi német
10. Farkas Ágnes német
11. Farkas Dávid német
12. Fodor Viktória kt
13. Gárgyán Attila kt
14. Horváth Zsófia kt
15. Juhász Blanka német
16. Jusztin Dóra német
17. Kálmán Csilla német
18. Kardos Gabriella kt
19. Kerekes Mária német
20. Király Fanni német
21. Kis Noémi kt
22. Kőbányai Ágnes kt
23. Mintál Gitta német
24. Módra György Máté kt
25. Nagy Mónika kt
26. Nagy Rebeka Bernadett kt
27. Nagy Valentin német
28. Petrezselyem Kata kt
29. Ráczkövi Ákos Gellért kt
30. Sindrity Klaudia német
31. Sveier Jázmin német
32. Szabó Anna kt
33. Szabó Zita Noémi német
34. Tasi Bence német
35. Tigyi Tamás kt
36. Tóth Réka német

   
12. D emelt szintű biológia és általános tantervű
osztályfőnök: Gerstmár Rita
   
1. Alter Emese általános
2. Balog Dénes biológia
3. Beke Ákos biológia
4. Cseri Ildikó általános
5. Csutak Levente általános
6. Domján Anikó általános
7. Fekete Zsolt biológia
8. Gömöri Gerda általános
9. H. Szabó Delfin Rebeka biológia
10. Halasi Bence biológia
11. Horváth Lehel biológia
12. Jámbor Tamás általános
13. Jusztin Gellért általános
14. Kanti Eszter általános
15. Kássa Rita Anna biológia
16. Kéri Jennifer általános
17. Kovács Gábor biológia
18. Kovács Léna biológia
19. Makai Anikó biológia
20. Németh Emese biológia
21. Petri Anikó biológia
22. Ráduly Dóra általános
23. Reibl Dorina biológia
24. Sági Áron Soma általános
25. Svorenj Balázs biológia
26. Szabó Csenge általános
27. Szécsényi Danniella biológia
28. Thom Christoph Györk biológia
29. Tóth Evelin Vivien általános
30. Tréfás Tamás általános
31. Varga Patrícia általános
32. Varga Zsanett biológia
33. Virágh Anna általános

   
13. E AJTP
osztályfőnök: Kiss Sándor
   
1. Borda Balázs
2. Ferenczi Dániel
3. Halenkár Mónika
4. Jónás Peggi
5. Krix Tímea
6. Magyar Dániel
7. Mikola Mirjam
8. Nagy Rita
9. Péjó Bálint
10. Rácz Renáta Erika
11. Ritter Andrea Veronika
12. Rohács Veronika
13. Tóth Réka
14. Ugi-Rácz Norbert
15. Urbán Evelin
16. Vámos Piroska Rózsa