A 6 évfolyamos központi írásbeli vizsga jelentkezési lapja
letölthető az alábbi linken: pdf

Übersetzungswettbewerb 2014/15

A Katona József Gimnázium által szervezett fordítási verseny eredménye (2014)

I. kategória (7-8. osztályosok)

 

Helyezés

Név

Iskola

1.

Énisz Berta

Kecskeméti Református Gimnázium

2.

Ferenczi Anna Éva

KEVI Petőfi Sándor Általános Iskola

3.

Kovács Szonja Léna

Bányai Júlia Gimnázium

4.

Pácsa Laura

Zrínyi Ilona Általános Iskola

5.

Bodor Bálint

Kecskeméti Református Gimnázium

6.

Polyák István Mátyás

Fülöpjakabi Eötvös József Általános Iskola

7.

Somogyi Izabella

Kecskeméti Református Általános Iskola

8.

Szécsényi Elizabet

Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola

9.

Schuster Veréna

Kecskeméti Református Általános Iskola

10.

Csaklós Dorina

Arany János Általános Iskola

11.

Ótott-Kovács Gábor

Kossuth Lajos Általános Iskola és AMI

12.

Vancsura Anna

Kecskeméti Református Gimnázium

13.

Kléh Emma

Kossuth Lajos Általános Iskola és AMI

14.

Mihók Petra

Kossuth Lajos Általános Iskola és AMI

15.

Tóth Boglárka

Kecskeméti Református Gimnázium

16.

Farkas Tímea

KEVI Petőfi Sándor Általános Iskola

17.

Gujka Kármen

Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola

18.

Csuthi Kata

Kecskeméti Református Gimnázium

19.

Farkas Enikő

KEVI Petőfi Sándor Általános Iskola

20.

Hudák János

Kecskeméti Katona József Gimnázium

21.

Takaró Milán

Kecskeméti Református Általános Iskola

22.

Gondolla Olga

Kecskeméti Református Gimnázium

23.

Keresztesi Sándor

Kecskeméti Református Gimnázium

24.

Kelemen Imre

Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola

25.

Ivaskó Zsófia

Arany János Általános Iskola

26.

Bognár Nelli

Földváry Gábor K.T.Ny.Általános Iskola Tass

27.

Agárdi Laura

Földváry Gábor K.T.Ny.Általános Iskola Tass

28.

Horváth Gergely

Kecskeméti Református Gimnázium

29.

Hódi Dávid

Tiszaalpári Árpád Fejedelem Általános Iskola

30.

Gubacsi Nóra

Földváry Gábor K.T.Ny.Általános Iskola Tass

Összesen 64 versenyző vett részt a versenyen ebben a kategóriában.


II. kategória

 

Helyezés

Név

Iskola

1.

Tők Zsombor

Kecskeméti Református Gimnázium

2.

Sípos-Bíbor Klára

Kodály Zoltán Ének-Zenei Szki és Gimnázium

3.

Balla Nikolett

Bolyai János Gimnázium

4.

Gyuris István

Móra Ferenc Gimnázium

5.

Lantos Viktória

Móra Ferenc Gimnázium

6.

Kalmár Olga

Kodály Zoltán Ének-Zenei Szki és Gimnázium

7.

Máté Veronika

Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola

8.

Túri Zsófia

Piarista Gimnázium és Kollégium

9.

Csaja Zsófia

ÁFEOSZ

10.

Szűcs Cintia

Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola

11.

Herczeg Sára

Bolyai János Gimnázium

12.

Daróczi Dóra

Kecskeméti Református Gimnázium

13.

Csaja Georgina

ÁFEOSZ

14.

Mészáros Dominika

Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola

15.

Haskó Réka

Kecskeméti Református Gimnázium

16.

Vígh Diána

Kecskeméti Református Gimnázium

17.

Bodon Bence

Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola

18.

Rottár Isabella

Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola

19.

Kovács Máté

Kodály Zoltán Ének-Zenei Szki és Gimnázium

20.

Kelemen Krisztin

Kecskeméti Katona József Gimnázium

21.

Mintál Gitta

Kecskeméti Katona József Gimnázium

22.

Hajagos-Tóth Ákos

Kecskeméti Katona József Gimnázium

23.

Nagy Valentin

Kecskeméti Katona József Gimnázium

24.

Lengyel Roland

Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola

25.

Köblös Krisztián

Kecskeméti Katona József Gimnázium

26.

Ferenczi Zsófi

Kecskeméti Katona József Gimnázium

27.

Rékasi Judit

Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola

28.

Sütő Eszter

Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola

29.

Pataki Gergő

Szent-Györgyi Albert Szakközépiskola

30.

Molnár Ivett

Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola