12.évfolyam

12. A

Osztályfőnök: Dr. Szablics Bálintné

Hat évfolyamos humán

  1.  

Aradi László István

  1.  

Batka Roland

  1.  

Beóka Bence

  1.  

Borbély Dóra

  1.  

Csízi Petra

  1.  

Fekete Edit

  1.  

Gyurkovics Zsófia

  1.  

Imre Alexandra

  1.  

Keresztes Petra

  1.  

Keszthelyi Zita

  1.  

Kovács László

  1.  

Kuli Benjamin

  1.  

Lampert Alex Krisztián

  1.  

Ludányi Vivien

  1.  

Makó Luca Marietta

  1.  

Markó Éva

  1.  

Megyesi Alexandra

  1.  

Merena Dorina Marianna

  1.  

Papp Krisztián

  1.  

Pencz Kriszta Mariann

  1.  

Pint Zsófia

  1.  

Polyák Anita

  1.  

Rózsemberszki Áron

  1.  

Szabó Lilian

  1.  

Szappanos Dávid

  1.  

Tarjányi Rita

  1.  

Víg Ádám

  1.  

Víg Árpád

  1.  

Wolford Lajos

  1.  

Zubornyák Lilla

  1.  

Zugor Valentína


12. B

Osztályfőnök: Reiter István

Hat évfolyamos reál

  1.  

Andrássy Judit

  1.  

Baglyas Alexa

  1.  

Bakos Ágnes

  1.  

Balázs Bertold

  1.  

Balog Richárd

  1.  

Bólya Bence

  1.  

Bozsonyi Ivett

  1.  

Damásdi Gábor

  1.  

Eszik Edit

  1.  

Galló Rea Zsófia

  1.  

Görög Imre

  1.  

Hammer Ildikó

  1.  

Hegedűs Klára Mária

  1.  

Kovács Ákos

  1.  

Kristóf Imola

  1.  

Kun Gergely

  1.  

Mihala Ferenc

  1.  

Molnár Rebeka

  1.  

Nagy Adrienn

  1.  

Nagy Dorottya

  1.  

Nagy Nándor

  1.  

Németh Paula Anett

  1.  

Pusztai Vivien

  1.  

Schnábel Anita Stefánia

  1.  

Serfőző Réka Edit

  1.  

Sutus Fanni

  1.  

Szabó Gábor

  1.  

Tormási Fanni

  1.  

Tóth Norbert Gergely

  1.  

Verdon Bálint

  1.  

Virág Gyula Máté

  1.  

Zónai Roland

 

12. C

Osztályfőnök: Takács István

Magyar-angol kéttannyelvű

  1.  

Bartal Attila

  1.  

Faragó Anikó

  1.  

Fári Kata

  1.  

Fekete Renáta

  1.  

Gulyás Szilvia

  1.  

Gyurkó Réka

  1.  

Kalydy Gábor Péter

  1.  

Laczó Dániel

  1.  

Mészáros Laura

  1.  

Rózsa Orsolya Dorottya

  1.  

Sárai-Szabó Luca

  1.  

Sleisz Boldizsár

  1.  

Tóth Norbert

  1.  

Ujhidy Zoltán

 

                        Emelt szintű német

  1.  

Antal Tamás

  1.  

Bede Anna

  1.  

Faragó Katalin

  1.  

Farkas Ferenc

  1.  

Farkas Márton

  1.  

Farkas Réka

  1.  

Hajagos Réka Barbara

  1.  

Hardi Szabó Letícia Vivien

  1.  

Kertész Flóra

  1.  

Miklya Eszter

  1.  

Nyerges Dóra

  1.  

Sándor Zsófia

  1.  

Takács Zoltán

  1.  

Tarjányi Ivett

  1.  

Tüske Nóra

  1.  

Utasi Réka

  1.  

Varga Szilárd

 

12. D

Osztályfőnök: Ritter-Mészáros Ida

Emelt szintű biológia

  1.  

Balogh Bence

  1.  

Balogh Kata

  1.  

Csavajda Ádám János

  1.  

Dániel Ágnes Borbála

  1.  

Diós Ádám Attila

  1.  

Fazekas Ákos Ferenc

  1.  

Kelemen Tamás Márk

  1.  

Kovács Ákos

  1.  

Marosi Tibor Csaba

  1.  

Molnár Anna

  1.  

Petro Flóra Bettina

  1.  

Rózsavölgyi Rózsa Anna

  1.  

Szalai Attila

  1.  

Szeibert József

  1.  

Tormási Judit

  1.  

Ugranyecz Dániel

  1.  

Zakupszky Máté János

Általános tantervű csoport

  1.  

Bajáki Dániel Emil

  1.  

Bognár Bence

  1.  

Bujdosó Donát

  1.  

Farkas Emese

  1.  

Hajdú Bianka Leonetta

  1.  

Józsa Bernadett

  1.  

Kelő Viktor

  1.  

Kulcsár József András

  1.  

Mikó János

  1.  

Mikulás Márton

  1.  

Olajos Géza

  1.  

Paál Dóra

  1.  

Pintér Kamilla

  1.  

Szabados Edina Ilona

  1.  

Szabó Ádám

  1.  

Tóth Emília Ágota

  1.  

Tréfás András

  1.  

Váradi Mihály

 

13. E

Osztályfőnök: Gyovai Sándor

AJTP

  1.  

Ábrahám Milán

  1.  

Bangó Barbara

  1.  

Csillag Tünde

  1.  

Faragó Zsófia

  1.  

Hajnal Attila

  1.  

Huszka Vivien

  1.  

Kiss Gabriella Ilona

  1.  

Kosztán Zsófia

  1.  

Kovács Vivien Zsófia

  1.  

Krix Dávid

  1.  

Májer Tímea

  1.  

Marusa Réka

  1.  

Nagy Alexandra

  1.  

Pankovics Renáta

  1.  

Paprika Renáta

  1.  

Rácz Dávid Tamás

  1.  

Titl Gabriella

  1.  

Tóth Judit

  1.  

Wéber András

  1.  

Wittmann Viktor

  1.  

Zámbó Csilla Noémi