9. évfolyam

9.A hat évfolyamos humán osztály
Osztályfőnök: Tóth Zsolt

1 Asztalos Bende
2 Bágyi Laura Magdolna
3 Bakó Blanka
4 Botos Anna
5 Bukor Boglárka Dóra
6 Csávolszki Míra
7 Csobot Nimród Géza
8 Fekete Lilla
9 Fekete Mira
10 Fodor Emma
11 Gasparik Anna
12 Gujdár Vanda
13 Jancsik Marcell Nimród
14 Kis Ernő
15 Kócsó Zsófia
16 Kosztolányi Anna
17 Kovács Dezső Boldizsár
18 Magyar Márton
19 Mányoki-Bank Bodza
20 Markó Csanád Zsolt
21 Markó Nóra
22 Marozsi Enikő Panna
23 Nagy Vilmos
24 Pintér Imola
25 Sárközi Hunor
26 Szente-Varga Dóra
27 Szöllősi Noa
28 Sztana Tímea
29 Török Luca Etelka
30 Varga Csanád
31 Velkei Hanna Réka
32 Vígh Bercel

9.B hat évfolyamos reál osztály
Osztályfőnök: Szabó László

1 Bakos Ádám Tamás
2 Ballus Panna
3 Berkecz Lázár
4 Berta Villő
5 Czetka Levente Balázs
6 Czumbil Mihály Zoltán
7 Csikós Aliz
8 Décsei Marcell József
9 Győri Patrik László
10 Hegedűs Botond
11 Kajati Anikó
12 Katona Míra Rebeka
13 Kiss Huba István
14 Kiss Zsombor
15 Kovács Dániel
16 Köteles Márk
17 Králik Réka
18 Lovas Tekla Fanni
19 Melján Anna
20 Mohácsi Nikoletta
21 Monori Panna
22 Mucsi Molli
23 Oláh-Nagy Máté
24 Prohászka Márk
25 Somodi Zétény
26 Szabó Laura Tünde
27 Szenczy Dorottya
28 Takács Dávid
29 Tóth Levente
30 Turcsán Gabriella Csenge
31 Valkai Barnabás
32 Zsámboki Ádám
33 Zsigmond Enikő

9.C angol és német kéttannyelvű osztály
Osztályfőnök: Szabó Nóra

1 Bagi Gréta német
2 Benkő Zsófia angol
3 Bicskei Petra angol
4 Bihal Gergő német
5 Dunai Zita német
6 Halmavánszki Balázs
német
7 Halmavánszki Dóra
német
8 Határ Nikolett
angol
9 Horváth Janka
angol
10 Jakab-Tóth Eszter
angol
11 Juhász Szabolcs András
angol
12 Kelemen Márk Zétény
angol
13 Kertész Anna
angol
14 Kósa Noémi
angol
15 Nagy Boglárka
angol
16 Nemetz Mirella Krisztina
angol
17 Rácz Kevin
német
18 Tóth Anna
angol
19 Túri Anna
angol
20 Uzsoki Noah Tristan
angol
21 Varga Dóra Tímea
angol
22 Váry Seila
angol
23 Vincze Szonja
német
24 Vinczellér Ákos
angol

9.D emelt biológia, matematika osztály
Osztályfőnök: Kissné Földy Katalin

1 Baracskai Zorka
matek
2 Barna Nóra
matek
3 Becsei Bazsó
matek
4 Borbély Maja Leona
biológia
5 Botka-Vincze Richárd
matek
6 Bugsch Andrea
biológia
7 Farkas Liliána Hanna
matek
8 Fekete Botond
matek
9 Gyurcsik Evelin
biológia
10 Hajdú Margaréta
matek
11 Horváth Vilmos
matek
12 Jónás Balázs
matek
13 Kereckey Kincső
biológia
14 Kisznyér Sára
biológia
15 Koncz Bence
biológia
16 Kökény Kristóf
matek
17 Lefor Luca
matek
18 Mayer Detre Dávid
matek
19 Mikulás Lilla Flóra
matek
20 Nógrádi Mira
biológia
21 Páll Kornél Miklós
biológia
22 Rab Lilla Panna
biológia
23 Reibl Hanna
biológia
24 Sipos Lili
biológia
25 Surman Csepke Kamilla
biológia
26 Szabadkai Levente
matek
27 Szécsényi Annabella
biológia
28 Szolnoki Hanna
biológia
29 Szöllősi Adrienn
matek
30 Toldi-Szabados Dóra
biológia
31 Tóth Dávid Alexander
biológia
32 Ujvári Lili biológia

9.E osztály
Osztályfőnök: Pulius Nóra

1 Babai Amália
2 Deák Leila
3 Dognai Csenge
4 Dudás Kata
5 Fátyol Viktória Renáta
6 Fonyódi Petra
7 Illés Gerda Nóra
8 Iván Dorina Jana
9 Jáger Alexa Karola
10 Jakab Jázmin
11 Koprivanacz Lilla Barbara
12 Kovács Erik Péter
13 László Enikő
14 Márton Angelika Jolán
15 Molnár Gergő
16 Nagy Klaudia
17 Szabó Emese
18 Szűcs Bence
19 Téti Zsombor
20 Tóth Zsuzsa

9.AJ osztály
Osztályfőnök: Hankóczi Gergelyné

1 Barna Anasztázia
2 Bencsik András
3 Bencsik Botond
4 Boros Barnabás László
5 Czuczu Szilárda Éva
6 Dékány László
7 Dinnyés Nikolett Csilla
8 Frei Liliána
9 Gebri Zsolt Pál
10 Győrgy Alexandra Tímea
11 Hammerliedl Krisztián Ámon
12 Illés Réka Zoé
13 Kiss Adrienn Gréta
14 Kiss Kíra
15 Korita Dorina
16 Lakatos Alexandra Renáta
17 Ludescher Dániel Gyula
18 Marosi Viktória
19 Miklai Márk
20 Opóczki Jázmin
21 Sárközi Jázmin
22 Szivós Szitara
23 Timár Csenge
24 Tóth Réka
25 Török Tibor