9. évfolyam

9.A hat évfolyamos humán osztály
Osztályfőnök: Tóth Zsolt

1 Asztalos Bende
2 Bágyi Laura Magdolna
3 Bakó Blanka
4 Botos Anna
5 Bukor Boglárka Dóra
6 Csávolszki Míra
7 Csobot Nimród Géza
8 Fekete Lilla
9 Fekete Mira
10 Fodor Emma
11 Gasparik Anna
12 Gujdár Vanda
13 Jancsik Marcell Nimród
14 Kis Ernő
15 Kócsó Zsófia
16 Kosztolányi Anna
17 Kovács Dezső Boldizsár
18 Magyar Márton
19 Mányoki-Bank Bodza
20 Markó Csanád Zsolt
21 Markó Nóra
22 Marozsi Enikő Panna
23 Nagy Vilmos
24 Pintér Imola
25 Sárközi Hunor
26 Szente-Varga Dóra
27 Szöllősi Noa
28 Sztana Tímea
29 Török Luca Etelka
30 Varga Csanád
31 Velkei Hanna Réka
32 Vígh Bercel

9.B hat évfolyamos reál osztály
Osztályfőnök: Szabó László

1 Bakos Ádám Tamás
2 Ballus Panna
3 Berkecz Lázár
4 Berta Villő
5 Czetka Levente Balázs
6 Czumbil Mihály Zoltán
7 Csikós Aliz
8 Décsei Marcell József
9 Győri Patrik László
10 Kajati Anikó
11 Katona Míra Rebeka
12 Kiss Huba István
13 Kiss Zsombor
14 Kovács Dániel
15 Köteles Márk
16 Králik Réka
17 Lovas Tekla Fanni
18 Melján Anna
19 Mohácsi Nikoletta
20 Monori Panna
21 Mucsi Molli
22 Oláh-Nagy Máté
23 Prohászka Márk
24 Somodi Zétény
25 Szabó Laura Tünde
26 Szenczy Dorottya
27 Takács Dávid
28 Tóth Levente
29 Turcsán Gabriella Csenge
30 Valkai Barnabás
31 Zsámboki Ádám
32 Zsigmond Enikő

9.C angol és német kéttannyelvű osztály
Osztályfőnök: Szabó Nóra

1 Bagi Gréta német
2 Benkő Zsófia angol
3 Bicskei Petra angol
4 Bihal Gergő német
5 Halmavánszki Balázs
német
6 Halmavánszki Dóra
német
7 Határ Nikolett
angol
8 Horváth Janka
angol
9 Jakab-Tóth Eszter
angol
10 Juhász Szabolcs András
angol
11 Kelemen Márk Zétény
angol
12 Kertész Anna
angol
13 Kósa Noémi
angol
14 Nagy Boglárka
angol
15 Nemetz Mirella Krisztina
angol
16 Rácz Kevin
német
17 Tóth Anna
angol
18 Túri Anna
angol
19 Uzsoki Noah Tristan
angol
20 Varga Dóra Tímea
angol
21 Váry Seila
angol
22 Vincze Szonja
német
23 Vinczellér Ákos
angol

9.D emelt biológia, matematika osztály
Osztályfőnök: Kissné Földy Katalin

1 Baracskai Zorka
matek
2 Barna Nóra
matek
3 Becsei Bazsó
matek
4 Borbély Maja Leona
biológia
5 Botka-Vincze Richárd
matek
6 Bugsch Andrea
biológia
7 Domján Noémi Dóra
matek
8 Farkas Liliána Hanna
matek
9 Fekete Botond
matek
10 Gyurcsik Evelin
biológia
11 Hajdú Margaréta
matek
12 Horváth Vilmos
matek
13 Jónás Balázs
matek
14 Kereckey Kincső
biológia
15 Kisznyér Sára
biológia
16 Koncz Bence
biológia
17 Kökény Kristóf
matek
18 Lefor Luca
matek
19 Mayer Detre Dávid
matek
20 Mikulás Lilla Flóra
matek
21 Nógrádi Mira
biológia
22 Páll Kornél Miklós
biológia
23 Rab Lilla Panna
biológia
24 Reibl Hanna
biológia
25 Sipos Lili
biológia
26 Surman Csepke Kamilla
biológia
27 Szabadkai Levente
matek
28 Szécsényi Annabella
biológia
29 Szolnoki Hanna
biológia
30 Szöllősi Adrienn
matek
31 Toldi-Szabados Dóra
biológia
32 Tóth Dávid Alexander
biológia
33 Ujvári Lili biológia

9.E osztály
Osztályfőnök: Pulius Nóra

1 Babai Amália
2 Deák Leila
3 Dognai Csenge
4 Dudás Kata
5 Fátyol Viktória Renáta
6 Fonyódi Petra
7 Illés Gerda Nóra
8 Iván Dorina Jana
9 Jáger Alexa Karola
10 Jakab Jázmin
11 Koprivanacz Lilla Barbara
12 Kovács Erik Péter
13 László Enikő
14 Márton Angelika Jolán
15 Molnár Gergő
16 Nagy Klaudia
17 Szabó Emese
18 Szűcs Bence
19 Téti Zsombor
20 Tóth Zsuzsa

9.AJ osztály
Osztályfőnök: Hankóczi Gergelyné

1 Barna Anasztázia
2 Bencsik András
3 Bencsik Botond
4 Boros Barnabás László
5 Czuczu Szilárda Éva
6 Dékány László
7 Farlas Melinda
8 Frei Liliána
9 Gebri Zsolt Pál
10 Győrgy Alexandra Tímea
11 Hammerliedl Krisztián Ámon
12 Illés Réka Zoé
13 Kiss Adrienn Gréta
14 Kiss Kíra
15 Korita Dorina
16 Lakatos Alexandra Renáta
17 Ludescher Dániel Gyula
18 Marosi Viktória
19 Miklai Márk
20 Opóczki Jázmin
21 Sárközi Jázmin
22 Szivós Szitara
23 Timár Csenge
24 Tóth Réka
25 Török Tibor