2013/14-es végzős évfolyam

12. A 6 évfolyamos humán

osztályfőnök: Karagics Mátyás

Tanuló neve
1 Domokos Melitta
2 Erdei Anna
3 Gera Anna
4 Gilly Fruzsina
5 Harangozó Réka Anna
6 Hegedűs Szilvia
7 Hegedűs-Deme Míra
8 Madácsi Réka Katalin
9 Mészáros Dániel
10 Nagy Bianka
11 Nagy Evelin
12 Nám Júlia Beáta
13 Pálinkás János
14 Pecznyik Edwin
15 Rados Vanda
16 Sarkadi Viktor
17 Sipos Eszter
18 Sutus Dolli
19 Svorenj Szabolcs
20 Szabados Kitti Klára
21 Szabó Kristóf
22 Szabó Lilla
23 Szabó Péter
24 Szalontai Boglárka
25 Szántó Alex
26 Tompa László Levente
27 Tóth Soma
28 Törteli Anett
29 Varga Ádám
30 Veréb Fanny
31 Zubornyák Zsanett

12. B 6 évfolyamos reál

osztályfőnök: Szabó László

Tanuló neve
1 Birke János
2 Bottlik Ákos
3 Bozóky András
4 Cserni Dorottya Réka
5 Csirinyi Péter
6 Dömötör Lajos Bálint
7 Dusnoki Georgina
8 Erdélyi Regina
9 Huszti Gergő
10 Józsa Krisztina
11 Kákonyi Olivér
12 Kiss Gergő
13 Kosztolányi Gábor
14 Kovács Aletta
15 Kovács Rebeka
16 Major Dávid
17 Molnár Alíz
18 Móricz Lívia
19 Muhari Bence
20 Nádházi Tünde
21 Purgel Zsófia
22 Szalai Péter Máté
23 Szilágyi Adrienn
24 Szilágyi Norbert
25 Timbusz Adrienn
26 Tóth Pál Gábor
27 Vajda Zsombor
28 Varga Péter
29 Verdon Zita

12. C magyar-angol két tanítási nyelvű és emelt szintű biológia

osztályfőnök: Dezsőfi Betrix

Tanuló neve
1 Almási Liza Lucia
2 Bakos Barbara
3 Bakró Nagy Szidónia
4 Bársony Barbara
5 Bóka Bence
6 Bors Ádám
7 Cseh Loretta
8 Galló Kamilla
9 Herendi Árpád
10 Hézinger István András
11 Jávorszky Laura
12 Kállai Zoltán
13 Károssy Szonja Rebeka
14 Kássa Krisztián István
15 Kátai Vivien
16 Keserű Hanga
17 Klement Nikolett
18 Kocsi Zoltán
19 Kovács Enikő
20 Kriminál Vivien
21 Kullai Anikó
22 Minkó Martin
23 Molnár Ibolya
24 Nébl Annamária
25 Pölös Péter
26 Tajti Klaudia
27 Tigyi Dóra
28 Ungor Enikő
29 Varga Tímea Judit
30 Virányi Kristóf
31 Zvekán Fanni

12. D/13. E általános tantervű és AJTP

osztályfőnök: Szalai Péter

Tanuló neve
1 Balogh Gréta
2 Budai Gábor
3 Bujdosó Gábor
4 Busa Leila
5 Csáki Erzsébet
6 Erdélyi Henrietta
7 Fekete Csaba
8 Gál Alexandra
9 Gál Vivien Barbara
10 Gáspár Mónika
11 Gráfel Balázs
12 Hajdú Liza
13 Kántor Barbara
14 Kollár Noémi
15 Konfár Erik
16 Kovács Bálint
17 Krix Szilvia
18 Kurtz Kata
19 Mócza Ivett
20 Nagy Donát
21 Nusser Dóra
22 Olasz Rita Helga
23 Paprika Anikó
24 Sváb-Kovács Anikó
25 Szabó Csilla
26 Szalay Richárd Zoltán
27 Szilágyi Berta
28 Tóth Andrea Tímea
29 Vörös Vivien