Tantárgyi legjobbak 2008/2009


Tanuló neve: Osztálya: Tantárgy:
Szappanos Dávid 10. A testnevelés
Damásdi Gábor 10. B matematika
Damásdi Gábor 10. B fizika
Damásdi Gábor 10. B magyar nyelv és irodalom
Molnár Rebeka 10. B előadóművészet/versmondás
Miklya Eszter 10. C dráma
Miklya Eszter 10. C ének-zene
Miklya Eszter 10. C magyar nyelv és irodalom
Antal Tamás 10. C német nyelv
Mikó János 10. D matematika
Tréfás András 10. D matematika
Tréfás András 10. D történelem
Hajdú Bianka 10. D dráma
Pintér Kamilla 10. D olasz nyelv
Kósa Klaudia 11. A biológia
Csoma Dorottya 11. A testnevelés
Pallagi Melitta 11. A dráma
Fazekas András  11. A előadóművészet/versmondás
Juhász Mihály 11. A francia nyelv
Kristóf Martin 11. A francia nyelv
Pallagi Melitta 11. A előadóművészet/versmondás
Füzi Péter 11. A mozgókép és médiaismeret
Fazekas András 11. A történelem
Knódel Máté 11. B fizika
Tóth Jenő 11. B francia nyelv
Dudás Fanni 11. B történelem
Kovács Mátyás 11. B rajz- és vizuális kultúra
Szórádi Éva 11. C angol nyelv
Pálkovács László 11. C informatika
Damásdi Dénes 11. D magyar nyelv és irodalom
Kovács Barbara 11. D dráma
Bakos Dóra 11. D francia nyelv
Kovács Barbara 11. D előadóművészet/versmondás
Tóth Zsuzsa 11. D mozgókép és médiaismeret
Zámbó Csilla 11. E magyar nyelv és irodalom
Kiss Gabriella 11. E német nyelv
Kiss Gabriella 11. E magyar nyelv és irodalom
Zámbó Csilla 11. E német nyelv
Kara Dávid 12. A rajz- és vizuális kultúra
Lovas Vilmos 12. A földrajz
Varga Katalin 12. A művészettörténet
Kazancsov Éva 12. A spanyol nyelv
Cseh Borbála 12. A színjáték
Kara Dávid 12. A színjáték
Juhász Dorina 12. A angol nyelv
Cseh Borbála 12. A biológia
Füzi Péter 12. A magyar nyelv és irodalom
Sarkadi Mariann 12. A magyar nyelv és irodalom
Sipos Anna 12. A magyar nyelv és irodalom
Sándor Gábor 12. A spanyol nyelv
Sipos Anna 12. A színjáték
Varga Eszter 12. A francia nyelv
Juhász Dorina 12. A spanyol nyelv
Reiter Viktor 12. B matematika
B. Tóth Zsuzsanna 12. B rajz- és vizuális kultúra
Reiter Viktor 12. B fizika
Galló Márk 12. B informatika
Muráncsik Sebestyén 12. B informatika
Szliva Attila 12. B történelem
Kurucz Gábor  12. C magyar nyelv és irodalom
Oroszi Gabriella 12. C német nyelv
Leviczky Bence 12. C történelem
Kurucz Gábor  12. C színjáték
Rácz Anna 12. C mozgókép és médiaismeret
Szucsán András 12. C mozgókép és médiaismeret
Kállai Máté 12. D színjáték
Szabó Péter 7. A földrajz
Tóth Pál Gábor 7. B matematika
Ripka Kálmán 8. A előadóművészet/versmondás
Varga Bori 8. A előadóművészet/versmondás
Tóbi Luca 8. B matematika
Reiter Anna 8. B ének-zene
Reiter Anna 8. B matematika
Erki Milán 8. B testnevelés
Berta Bítia 9. A mozgókép és médiaismeret
Kosztolányi Enikő 9. B fizika
Kovács Endre 9. B informatika
Rácz Kristóf 9. B testnevelés
Kosztolányi Enikő 9. B földrajz
Szabó Ádám 9. B informatika
Szabó Fruzsina 9. B mozgókép és médiaismeret
Tóth Gábor 9. C kémia
Vida Salome 9. C ének-zene
Ürmös Richárd 9. C angol nyelv